Diesel chystá Rychle a zběsile 10 a žádá Rocka o návrat

8. 11. 2021 - 10:15 | Novinky | Adam Homola

Diesel chystá Rychle a zběsile 10 a žádá Rocka o návrat zdroj: Foto: Universal

Vin Diesel na to jde přes fanoušky a veřejně požádal Dwaynea Johnsona, aby se vrátil, a ještě jednou si zahrál agenta Hobbse.

Celá sága Rychle a zběsile by se měla uzavřít v chystaném Rychle a zběsile 10, tedy alespoň pokud mluvíme o hlavní sáze. Není pochyb o tom, že desítkou tahle série neskočí a že dříve či později se ke slovu dostanou spin-offy, prequely či různé vedlejší projekty.

Ostatně Rychle a zběsile má dodnes jen jeden jediný spin-off a to právě Johnsonův Hobbs a Shaw z roku 2019, kde sice Diesel nebyl, ale Johnson si tam zahrál se Stathamem.

zdroj: Universal Pictures

Dwayne Johnson se v sérii Rychle a zběsile poprvé objevil v jejím pátém díle a okamžitě zaznamenal pozitivní reakce. Jak on sám, respektive jeho postava agenta Hobbse, tak i film jako takový. Byla to právě pětka, která Rychle a zběsile vystřelila do nových výšin a směrem, kterým se ubírá dodnes.

Johnson se pak objevil i v dalších dílech, ale osmým dílem to všechno skončilo. Tam si totiž veřejně postěžoval na Dieselovu neprofesionalitu a oba pánové se tak nějak rozešli ve zlém. V devátém díle už Johnson nebyl a veřejně prohlásil, že ho v žádném dalším dílu série neuvidíme.

Jestli na tom něco změní aktuální Dieselovo žadonění o návrat, které herec z nějakého důvodu řeší veřejně na Instagramu, a ne skrze agenty či osobně, zatím nenení jasné.

zdroj: Freeman Ent.

Diesel se tak snaží vytvořit veřejný nátlak fanoušků na Johnsona a ve svém příspěvku na Instagramu mluví o lásce, slibech, naplnění osudu a podobných věcech. Hobbse prý nemůže hrát nikdo jiný než právě Johnson, což je nepochybně pravda. Otázkou je, jestli se do toho bude Johnsonovi chtít, už jen z principu. Zrovna on má totiž plné ruce práce filmů a dalších projektů a Rychle a zběsile 10, ve kterém by měl nejspíš jen malou roličku, pro něj asi nějak zásadní nebude. Ale možná nás ještě vyvede z omylu, v desítce se objeví a celou tuhle kapitolu tak definitivně uzavře.

Zdroje: Vin Diesel Instagram

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový trailer na čtvrtý Matrix akcí nešetří, Neo pořád umí kung fu

Nový trailer na čtvrtý Matrix akcí nešetří, Neo pořád umí kung fu

7. 12. 2021 | Trailery | Adam Homola

Druhý trailer na The Matrix Resurrections je tady a jde o zatím nejlepší a nejdetailnější pohled na očekávaný film.
Jeden z nejlepších komiksových filmů představuje své pokračování

Jeden z nejlepších komiksových filmů představuje své pokračování

6. 12. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na očekávaného Spider-Mana je tady a ne, o blížícím se Bez domova tentokrát řeč není.
Filmová filharmonie ovládla Rudolfinum s programem Star Wars

Filmová filharmonie ovládla Rudolfinum s programem Star Wars

3. 12. 2021 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

V sobotu 27. 11. rozezněla Filmová filharmonie Rudolfinum hudbou z hvězdné filmové série Star Wars. Program tvořený skladbami Johna Williamse posluchače přenesl do daleké galaxie a během jednoho večera je provedl hudbou napříč všemi trilogiemi. 
Vánoční oslavy World of Tanks obohatil sám Arnold Schwarzenegger

Vánoční oslavy World of Tanks obohatil sám Arnold Schwarzenegger

3. 12. 2021 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Tuto zimu přináší sváteční náladu Arnold