Diesel chystá Rychle a zběsile 10 a žádá Rocka o návrat

8. 11. 2021 - 10:15 | Novinky | Adam Homola

Diesel chystá Rychle a zběsile 10 a žádá Rocka o návrat zdroj: Foto: Universal

Vin Diesel na to jde přes fanoušky a veřejně požádal Dwaynea Johnsona, aby se vrátil, a ještě jednou si zahrál agenta Hobbse.

Celá sága Rychle a zběsile by se měla uzavřít v chystaném Rychle a zběsile 10, tedy alespoň pokud mluvíme o hlavní sáze. Není pochyb o tom, že desítkou tahle série neskočí a že dříve či později se ke slovu dostanou spin-offy, prequely či různé vedlejší projekty.

Ostatně Rychle a zběsile má dodnes jen jeden jediný spin-off a to právě Johnsonův Hobbs a Shaw z roku 2019, kde sice Diesel nebyl, ale Johnson si tam zahrál se Stathamem.

zdroj: Universal Pictures

Dwayne Johnson se v sérii Rychle a zběsile poprvé objevil v jejím pátém díle a okamžitě zaznamenal pozitivní reakce. Jak on sám, respektive jeho postava agenta Hobbse, tak i film jako takový. Byla to právě pětka, která Rychle a zběsile vystřelila do nových výšin a směrem, kterým se ubírá dodnes.

Johnson se pak objevil i v dalších dílech, ale osmým dílem to všechno skončilo. Tam si totiž veřejně postěžoval na Dieselovu neprofesionalitu a oba pánové se tak nějak rozešli ve zlém. V devátém díle už Johnson nebyl a veřejně prohlásil, že ho v žádném dalším dílu série neuvidíme.

Jestli na tom něco změní aktuální Dieselovo žadonění o návrat, které herec z nějakého důvodu řeší veřejně na Instagramu, a ne skrze agenty či osobně, zatím nenení jasné.

zdroj: Freeman Ent.

Diesel se tak snaží vytvořit veřejný nátlak fanoušků na Johnsona a ve svém příspěvku na Instagramu mluví o lásce, slibech, naplnění osudu a podobných věcech. Hobbse prý nemůže hrát nikdo jiný než právě Johnson, což je nepochybně pravda. Otázkou je, jestli se do toho bude Johnsonovi chtít, už jen z principu. Zrovna on má totiž plné ruce práce filmů a dalších projektů a Rychle a zběsile 10, ve kterém by měl nejspíš jen malou roličku, pro něj asi nějak zásadní nebude. Ale možná nás ještě vyvede z omylu, v desítce se objeví a celou tuhle kapitolu tak definitivně uzavře.

Zdroje: Vin Diesel Instagram

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.