Depardieu se vymočil v letadle mimo toalety

- Téma autor: red

Francouzský herec Gérard Depardieu krátce před úterním startem letadla nevydržel čekat na zpřístupnění toalet a vymočil se na podlahu před cestujícími. Z letadla byl vyveden a neodletěl. Incident dnes agentuře AFP potvrdili představitelé společnosti CityJet, která let z Paříže do Dublinu zajišťovala.

"Chci močit, chci močit," začal náhle vykřikovat podle jedné z cestujících dvaašedesátiletý herec. Letuška mu vysvětlila, že musí asi 15 minut počkat do ukončení vzletu, dokdy jsou toalety z bezpečnostních důvodů uzavřeny. Depardieu však podle cestující vstal a vymočil se na zem.

"Bylo dobře vidět, že byl napitý," uvedla cestující. Podle posádky letounu však herec nejevil známky opilosti. Incident způsobil podle mluvčí společnosti CityJet zpoždění odletu o 110 minut.

Depardieua, který je známý svým občasným provokativním chováním a pitím, dnes nebylo zatím možné sehnat a jeho agent se podle AFP k případu odmítl vyjádřit. Letecká společnost zatím nesdělila, zda hodlá či nehodlá herce nějak stíhat.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.