Demi Lovato se po léčení vrací na obrazovku

- Téma autor: red

Hvězda televizní stanice Disney Channel Demi Lovato, vydala v pondělí první prohlášení fanouškům od ledna, kdy opustila léčení. Příznivcům podle agentury Reuters poděkovala za podporu v nejtěžších chvílích dosavadního života.

Osmnáctiletá zpěvačka a herečka v listopadu náhle ukončila koncertní turné a nastoupila léčení kvůli psychickým a tělesným potížím. Její mluvčí uvedla, že hvězda komediálního televizního seriálu Sonny with a Chance bojovala s poruchami příjmu potravy a v minulosti i poruchou sebepoškozování.

"Vaše podpora mě z toho dostala," řekla Lovatová ve videu umístěném na webové stránce pro sdílení videí Cambio.com jako poděkování fanouškům za jejich e-maily a zprávy na sociální síti Twitter. Lovatová popsala poslední měsíce jako "velmi složitou cestu, na níž řešila záležitosti, se kterými se musejí vypořádat všechny dívky a mladé ženy".

Demi Lovato, Camp Rock

Lovatová se těší zpět do práce, kde se setká se svými mladými fanoušky, ale datum návratu do televize neupřesnila. Disney Channel přepracoval v době její nepřítomnosti koncepci seriálu Sonny with a Chance a začal se více soustředit na jeho ostatní účinkující. Nyní se připravují nové epizody na jaro pod názvem So Random.

Mluvčí stanice Disney Channel uvedla, že manažeři Lovatové budou televizi informovat, až bude schopná návratu do práce.

Lovatová se prosadila v roce 2008 v hudebním filmu Camp Rock z produkce stanice Disney Channel a od té doby vydala dvě vlastní alba. V roce 2010 chodila s teanegerským idolem Joem Jonasem. Se skupinou Jonas Brothers koncertovala na turné před odchodem na léčení.

Zdroje: ČTK

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.