Cynthia Nixon ze Sexu ve městě má se svoji partnerkou syna

- Téma autor: red

Herečce Cynthii Nixon a její partnerce se narodil syn Max. Je to již třetí dítě hvězdy seriálu Sex ve městě. Christine Marinoni, partnerka herečky porodila chlapečka v pondělí. Jak matka, tak dítě jsou v pořádku. Otec zůstane anonymní.

Vztah čtyřiačtyřicetiletá Nixon s Marinoni, která pracuje v oblasti vzdělávání, trvá od roku 2004. V roce 2009 oznámil tento slavný lesbický pár zasnoubení.

Cynthia Nixon se stala celosvětově známou díky roli workoholické právničky Mirandy v seriálu a filmu Sex ve městě. Z předchozího manželství s Britem Dannym Mozesem má dvě děti.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.