Čtyřiadvacetiletá Amanda Bynes končí s herectvím

21. 6. 2010 - 19:30 | Téma | red

Čtyřiadvacetiletá  Amanda Bynes končí s herectvím zdroj: tisková zpráva

Čtyřiadvacetiletá americká herečka Amanda Bynesová prorazila už jako dětská hvězda a zahrála si v řadě filmů i televizních seriálů. Nyní se ale rozhodla pověsit herectví na hřebík, protože "být herečkou není taková legrace, jak se může zdát", vzkázala fanouškům prostřednictvím internetové sítě Twitter.

"Pokud už něco nemám ráda, pak to přestanu dělat," napsala Bynes, která se objevila mimo jiné po boku Colina Firtha v romantické komedii Co ta holka chce. "Už nemám ráda herectví, a tak jsem ho přestala dělat. Já vím, že 24 let je brzy na odchod, ale píšu vám to tu jako prvním - odešla jsem," dodala Amanda v sérii otevřených vzkazů svým více než 300.000 twitterových přátel.

Amanda Bynes hrála od sedmi let; nejprve v reklamách na oblečení, ale rychle se stala hvězdou amerického dětského kanálu Nickelodeon a dostala vlastní pořad The Amanda Show. V roce 2006 zazářila ve filmové komedii Super náhradník a o rok později coby Penny Pingletonová v romantickém komediálním muzikálu Hairspray.

Amanda Bynes, Co ta holka chce zdroj: tisková zpráva

V posledních letech ji ale provázela smůla. V roce 2009 byla vybrána do hlavní ženské postavy komedie Post Grad, ale těsně před začátkem natáčení ji nahradila Alexis Bledel. Natočila pilotní díl sitcomu Canned pro televizní stanici ABC, seriál ale byl zastaven ještě tentýž rok. Podepsala pětiletou smlouvu na navrhování vlastní řady oblečení, ale dotyčná společnost vzápětí zkrachovala. Zastaveny byly i plány na natočení Hairspray 2.

Amanda Bynes údajně v roce 2007 vydělala 2,5 milionu dolarů a časopis Forbes ji označil za pátou nejlépe placenou celebritu mladší 21 let.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.