Cože? Clint Eastwood se chystá režírovat další film

2. 4. 2015 - 7:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Cože? Clint Eastwood se chystá režírovat další film zdroj: tisková zpráva

Americký režisér a herec Clint Eastwood si v loňském roce připsal velký úspěch s Americkým sniperem. Nyní se chystá režírovat další film a do hlavních rolí chce obsadit Leonarda DiCapria a Jonaha Hilla. V novince se chce zaměřit na kauzu bombového atentátu v Atlantě v roce 1996.

Eastwoodovi táhne na pětaosmdesát a svoje nejlepší filmy natočil po sedmdesátce. Naše "cože" tedy spíš myslíme jako velké uznání. Nyní se stále činný tvůrce zjevně poohlížel po novém tématu a konečně jej našel. Zaujal jej totiž osud člena ostrahy na olympiádě v Atlantě v roce 1996 Richarda Jewella. Ten objevil bombu a pomáhal vyklízet i místo exploze, aby se ihned poté stal národním hrdinou, kterého posléze sesadí z trůnu popularity a obviní jej z organizace celého atentátu.

hill_dicaprio zdroj: tisková zpráva

Do role Jewella chce Eastwood obsadit Jonaha Hilla. Leonardo DiCaprio by si pak měl zahrát právníka, který se rozhodl podezřelého muže hájit. Kauza z roku 1996 byla světovými médii velmi sledována a v USA dostával velký mediální prostor soudní proces. Potencionální zapojení Eastwooda je prý docela velké a to i přesto, že ten zatím zachovával věrnost studiu Warner Bros. Novinku by měl totiž produkovat 20th Century Fox. Obě studia se nyní snaží domluvit na nějaké případné kooprodukci. Téma je to totiž silné a v rukou Clinta Eastwooda dostává ihned oscarové ambice. Není bez zajímavosti, že Hill i DiCaprio si spolu již zahráli ve snímku Vlk z Wall Street.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.