Co obsahuje DVD 21 gramů

- Téma autor: red

Umělecky silný příběh o tom, jak automobilová nehoda změní osud třem lidem. recenze filmu USA 2003 Vydal: Hollywood Classic Entertainment Region: 2 Obrazový formát: 1,85 Délka: 125 minut Hodnocení: Film : Alejandro Gonzáles I ñ áritu na sebe upozornil svým snímkem Amores Perros již před sedmi lety

recenze filmu

USA 2003

Vydal: Hollywood Classic Entertainment

Region: 2

Obrazový formát: 1,85

Délka: 125 minut

Hodnocení:

Film: Alejandro Gonzáles Iñáritu na sebe upozornil svým snímkem Amores Perros již před sedmi lety. Jako druhý film na téma smrti natočil 21 gramů. Automobilová nehoda změní osud třem lidem tak radikálně, že se jejich životy nedostanou do těch starých kolejí. Příběh který v sobě nese lásku, stach, víru, touhu a hlavně pomstu.

DVD: Disk v sobě skrývá pouze zajímavý česky otitulkovaný film o filmu. Menu je v anglickém jazyce.

Obsah DVD:

-film

-kapitoly

- volba zvuku a titulků: Mluveno: česky (Dolby Digital 5.1), anglicky (Dolby Digital 5.1), anglicky (5.1 DTS), titulky: české, anglické, bez titulků.

-bonusy:

- film o filmu (19 minut)

- trailer k filmu Ztraceno v překladu

- ukázky před spuštěním menu ( Underwood 2, Carcoolka, Zeptej se prachu, Zmeškaný hovor 2, Hooligans)

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.