Chystá se svatba hollywoodských hvězd - Brad Pitt a Angelin Jolie

- eXtra kiNo autor: red

Svět by se měl připravit na další královskou svatbu, byť trochu jiného druhu - po šesti letech společného života (a šesti společně vychovávaných dětech) chystají svatbu slavní hollywoodští herci Brad Pitt a Angelina Jolieová. Jak listu Us Weekly ve středu potvrdily tři nezávislé zdroje, sňatek by se měl uskutečnit během následujících měsíců.

"Ano" by si měli říct ve svém renovovaném zámku Miraval ve francouzském Corrensu, k němuž zcela příhodně patří i kaple ze 16. století. Ale nákladná svatba ve stylu té, při níž si v roce 2000 Brad Pitt bral Jennifer Annistonovou a která stála milion dolarů, se prý čekat nedá. Sňatek hvězdného páru by měl být "intimní a neformální".

Ačkoli šestatřicetiletá Jolieová a sedmačtyřicetiletý Pitt dlouho odmítali uzavřít tradiční sňatek, dokud tato možnost nebude legální pro všechny - včetně gayů a lesbiček - jejich názor zřejmě změnily děti.

"Děti se nás ptají na manželství," svěřil se v jednom z rozhovorů letos v květnu Brad Pitt. "Je to pro ně čím dál tím důležitější, a proto je to něco, čím se budeme muset zabývat."

Brad Pitt, Angelina Jolie

Pro Pitta, jehož Jolieová odloudila právě Annistonové, by byla případná svatba druhou v pořadí. Jeho žena by k oltáři šla už potřetí; provdaná již byla za Johnnyho Lee Millera a Billyho Boba Thorntona.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.