Charlie Sheen bude po rozvodu platit téměř milion měsíčně na výživném

- Téma autor: red

Herec Charlie Sheen, který má poslední dobou problémy s alkoholem, se se svojí manželkou Brooke Mueller dohodl na podminkách rozvodu. Brooke je Sheenovou třetí ženou, vzali se v roce 2008 a mají spolu dvojčata. Předloni v létě byl Sheen odsouzen k měsíčnímu pobytu v protidrogovém a protialkoholním středisku poté, co svoji ženu fyzicky napadl.

Herec, kterého si mnozí pamatují ze seriálu Dva a půl chlapa, je nyní v léčebně znovu. Tentokrát kvůli výtržnostem.

Podle dohody o rozvodu, která byla ve čtvrtek předložena soudu v Los Angeles, bude Brooke Mueller pečovat o oba dvouleté syny a Sheen bude na jejich výchovu platit měsíčně 55.000 dolarů (téměř milion korun). Mimo to by měla Mueller dostat 2 miliony dolarů za podíl na domě, který si Sheen ponechá. Charlie Sheen už platí nemalou částku na výživu dětí z jeho předchozího manželství s Denise Richards, se kterou se rozvedl v roce 2006.

Sheen prý manželce vyhrožoval.

Třiatřicetiletá investorka Mueller a pětačtyřicetiletý Sheen žijí odděleně od prosince 2009. Herec byl tehdy zatčen v Aspenu za to, že manželku v hádce o Vánocích napadl. Dle tvrzení Mueller ji Sheen držel na posteli s nožem na krku a hrozil, že ji zabije. Herec přiznal, že ji napadl, odmítá však tvrzení, že by ji ohrožoval nožem a vyhrožoval.

Podle kalifornského zákona může soud prohlásit manžele za rozvedené nejdřív šest měsíců od podání žádosti. Sheen o rozvod požádal 1. listopadu takže rozvodové řízení by mělo být u konce počátkem května.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.