Channing Tatum jde ve stopách agenta 007

21. 11. 2022 - 13:21 | Novinky | Matěj Svoboda

Channing Tatum jde ve stopách agenta 007 zdroj: Foto: Columbia Pictures

Channing Tatum se vydá do špionážního žánru a zkusí konkurovat Jamesi Bondovi. A bude u toho režisér povedeného Bullet Train.

David Leitch dlouhá léta zaskakoval jako kaskadér za velké hollywoodské hvězdy. A udělal si mezi nimi spoustu kamarádů. Když pak přesedlal na režii akčních filmů, nikdy neměl problém zlákat do nich velké hvězdy. Jako režisér se navíc osvědčil, takže mu vážně „ne“ řekne málokdo. Na kontě má hity jako John Wick, Deadpool 2 nebo letošní povedený Bullet Train. A právě v něm měl miniroličku i Channing Tatum, se kterým Leitch teď kutí nový společný projekt.

Red Shirt bude pochopitelně akční film a i když tvůrci nechtějí být moc konkrétní, co se týče příběhu, podle jejich slov by mělo jít o snímek ve stylu bondovek. Channing Tatum rozhodně má na to, aby hrál okouzlujícího agenta zachraňujícího svět. Navíc se prý Red Shirt chystá s tím, že by mohlo jít jen o první díl filmové série.

Scénář napsal Simon Kinberg, který má na kontě několik dílu komiksových X-Menů, Sherlocka Holmese s Robertem Downeym Jr. nebo Pana a paní Smithovi. Kdy se ale začne točit, není úplně jasné. David Leitch má totiž plné ruce práce s akčním (jak jinak) filmem The Fall Guy, což bude adaptace seriálu o kaskadérovi, jenž si přivydělává jako lovec odměn. Toho si zahraje Ryan Gosling a krom něj dorazí i Emily Blunt nebo Aaron-Taylor Johnson.

Zdroje: deadline.com

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.