Bruce Willis se prý začíná připravovat na poslední Smrtonosnou past

13. 1. 2021 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Bruce Willis se prý začíná připravovat na poslední Smrtonosnou past zdroj: 20th Century Fox

Bruce Willis se údajně chystá na poslední Smrtonosnou past. Šestý a poslední díl série, který tehdy ještě relativně mladého Willise vystřelil do první ligy.

Willise jsme jako ikonického policistu Johna McClanea viděli naposled v roce 2013, v pátém díle A Good Day to Die Hard. Což nebylo ani dobré, ani komerčně úspěšné. Willisovi je teď 65 let a podle nejnovějších drbů se už začíná připravovat na připravovaný šestý díl, jak tvrdí Dniel Richtman.

Šestá Smrtonosná past by přitom měla být už poslední, tedy minimálně s Willisem v hlavní roli. O filmu se mluví už roky, ale odklady, přepisování scénářů, změny konceptů a další průtahy a změny mají za vinu to, že se pořád nic nedělo. V jednu chvíli byl ve hře i prequel Die Hard Year One, kde by měl hlavní roli nějaký mladší herec a celé by se to odehrávalo ještě před událostmi první Smrtonosné pasti.

I v Die Hard Year One se ale s Willisem počítalo, příběhu by prý posloužil v roli jakého glorifikovaného vypravěče vzpomínek. Jestli se aktuálně chystá šestá Smrtonosná past v duchu Year One, nebo půjde o klasický akčňák s Willisem jako hlavním hrdinou od začátku do konce se zatím neví. Značka je to zajímavá, první tři díly byly skvělé a i ta čtyřka se nakonec docela povedla a 65 ještě není tolik let, aby to hollywoodský herec (s pomocí dvojníků, kaskadérů a triků) nezvládl.

A když se může vrátit třeba takový Indiana Jones, může se vrátit i McClane. Pro Willise by to byla navíc asi poslední velká šance jak se alespoň na chvíli vrátit na výsluní, pokud by se tedy film povedl. V posledních letech totiž dříve slavný herec zabředl do zaměnitelného béčkového bahna, kde točí jeden brak za druhým. Není to moc dobré, nikoho to moc nezajímá a vypadá to, že to nezajímá ani Willise. Snad se tedy poštěstí ještě jednou s poslední Smrtonosnou pastí.

zdroj: 20th Century Fox

Zdroje: Movieweb , Daniel Richtman Patreon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.