Bruce Willis se prý začíná připravovat na poslední Smrtonosnou past

13. 1. 2021 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Bruce Willis se prý začíná připravovat na poslední Smrtonosnou past zdroj: Foto: 20th Century Studios

Bruce Willis se údajně chystá na poslední Smrtonosnou past. Šestý a poslední díl série, který tehdy ještě relativně mladého Willise vystřelil do první ligy.

Willise jsme jako ikonického policistu Johna McClanea viděli naposled v roce 2013, v pátém díle A Good Day to Die Hard. Což nebylo ani dobré, ani komerčně úspěšné. Willisovi je teď 65 let a podle nejnovějších drbů se už začíná připravovat na připravovaný šestý díl, jak tvrdí Dniel Richtman.

Šestá Smrtonosná past by přitom měla být už poslední, tedy minimálně s Willisem v hlavní roli. O filmu se mluví už roky, ale odklady, přepisování scénářů, změny konceptů a další průtahy a změny mají za vinu to, že se pořád nic nedělo. V jednu chvíli byl ve hře i prequel Die Hard Year One, kde by měl hlavní roli nějaký mladší herec a celé by se to odehrávalo ještě před událostmi první Smrtonosné pasti.

I v Die Hard Year One se ale s Willisem počítalo, příběhu by prý posloužil v roli jakého glorifikovaného vypravěče vzpomínek. Jestli se aktuálně chystá šestá Smrtonosná past v duchu Year One, nebo půjde o klasický akčňák s Willisem jako hlavním hrdinou od začátku do konce se zatím neví. Značka je to zajímavá, první tři díly byly skvělé a i ta čtyřka se nakonec docela povedla a 65 ještě není tolik let, aby to hollywoodský herec (s pomocí dvojníků, kaskadérů a triků) nezvládl.

A když se může vrátit třeba takový Indiana Jones, může se vrátit i McClane. Pro Willise by to byla navíc asi poslední velká šance jak se alespoň na chvíli vrátit na výsluní, pokud by se tedy film povedl. V posledních letech totiž dříve slavný herec zabředl do zaměnitelného béčkového bahna, kde točí jeden brak za druhým. Není to moc dobré, nikoho to moc nezajímá a vypadá to, že to nezajímá ani Willise. Snad se tedy poštěstí ještě jednou s poslední Smrtonosnou pastí.

zdroj: 20th Century Fox

Zdroje: Movieweb , Daniel Richtman Patreon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.