Bruce Willis se prý začíná připravovat na poslední Smrtonosnou past

13. 1. 2021 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Bruce Willis se prý začíná připravovat na poslední Smrtonosnou past zdroj: 20th Century Fox

Bruce Willis se údajně chystá na poslední Smrtonosnou past. Šestý a poslední díl série, který tehdy ještě relativně mladého Willise vystřelil do první ligy.

Willise jsme jako ikonického policistu Johna McClanea viděli naposled v roce 2013, v pátém díle A Good Day to Die Hard. Což nebylo ani dobré, ani komerčně úspěšné. Willisovi je teď 65 let a podle nejnovějších drbů se už začíná připravovat na připravovaný šestý díl, jak tvrdí Dniel Richtman.

Šestá Smrtonosná past by přitom měla být už poslední, tedy minimálně s Willisem v hlavní roli. O filmu se mluví už roky, ale odklady, přepisování scénářů, změny konceptů a další průtahy a změny mají za vinu to, že se pořád nic nedělo. V jednu chvíli byl ve hře i prequel Die Hard Year One, kde by měl hlavní roli nějaký mladší herec a celé by se to odehrávalo ještě před událostmi první Smrtonosné pasti.

I v Die Hard Year One se ale s Willisem počítalo, příběhu by prý posloužil v roli jakého glorifikovaného vypravěče vzpomínek. Jestli se aktuálně chystá šestá Smrtonosná past v duchu Year One, nebo půjde o klasický akčňák s Willisem jako hlavním hrdinou od začátku do konce se zatím neví. Značka je to zajímavá, první tři díly byly skvělé a i ta čtyřka se nakonec docela povedla a 65 ještě není tolik let, aby to hollywoodský herec (s pomocí dvojníků, kaskadérů a triků) nezvládl.

A když se může vrátit třeba takový Indiana Jones, může se vrátit i McClane. Pro Willise by to byla navíc asi poslední velká šance jak se alespoň na chvíli vrátit na výsluní, pokud by se tedy film povedl. V posledních letech totiž dříve slavný herec zabředl do zaměnitelného béčkového bahna, kde točí jeden brak za druhým. Není to moc dobré, nikoho to moc nezajímá a vypadá to, že to nezajímá ani Willise. Snad se tedy poštěstí ještě jednou s poslední Smrtonosnou pastí.

zdroj: 20th Century Fox

Zdroje: Movieweb , Daniel Richtman Patreon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V The Courier bude Benedict Cumberbatch řešit kubánskou krizi

V The Courier bude Benedict Cumberbatch řešit kubánskou krizi

20. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

V novém thrilleru spojí síly Benedict Cumberbatch a Rachel Brosnahan, kteří budou společně zabraňovat kubánské krizi.
Gal Gadot připravuje špiónskou sérii pro Netflix Heart of Stone

Gal Gadot připravuje špiónskou sérii pro Netflix Heart of Stone

19. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Gal Gadot to v jedné chvíli v Hollywoodu málem zabalila, ale teď neví kam dřív skočit. Chystá totiž vlastní „bondovku“ Heart of Stone.
Thor: Love and Thunder dost možná rozšíří Matt Damon

Thor: Love and Thunder dost možná rozšíří Matt Damon

18. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Thor: Love and Thunder velmi pravděpodobně vítá velice zajímavou hereckou posilu: Matta Damona, který si už zahrál Lokiho.
Chris Evans prý vyjednává o návratu Kapitána Ameriky

Chris Evans prý vyjednává o návratu Kapitána Ameriky

15. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Kapitán Amerika v podání Chrise Evanse sice pověsil štít na hřebík, ale dost možná ho uvidíme ještě jednou.