3D komedie Méďa Béďa ovládla česká kina

- Téma autor: red

O víkendu kralovala návštěvnosti českých kin animovaná dobrodružná 3D komedie Méďa Béďa. Shlédlo ji 33.712 diváků a tržby dosáhly 5,4 milionu korun.

Snímek kombinující scény s živými herci a počítačovou animací je zmodernizovanou verzi filmu o populárních zvířecích hrdinech z Jellystonského parku.

Dle unie filmových distributorů patřilo druhé místo také animovanému snímku. Muzikálovou pohádku o moderní Zlatovlásce Na vlásku si o uplynulém víkendu nenechalo ujít téměř třicet tisíc diváků.

Třetí místo zaujal psychologicky laděný snímek Nevinnost režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Jarchovského, který už do kin přilákal téměř 100.000 lidí.

Na vlásku

Další příčka patří hvězdně obsazenému Cizinci s Angelinou Jolie a Johnnym Deppem v hlavních rolích a pětici uzavírá nová verze známého příběhu Gulliverovy cesty.

S českých filmů se na jedenáctém místě drží Trojanův Občanský průkaz a patnácté místo patří novému dokumentu Matěje Mináče Nickyho rodina.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.