Angelina Jolie a Brad Pitt se prý rozcházejí

- eXtra kiNo autor: red

Hvězdný pár Brad Pitt a Angelina Jolie se prý už koncem roku 2009 sešli s rozvodovými právníky. Měli by se s nimi dohodnout na společné péči o jejich děti v případě rozchodu. Pitt a Jolie mají tři vlastní děti a tři adoptované. Informoval o tom bulvární The News of the World.

Pár prý své nejbližší úmysly oznámí později během několika měsíců. O tom, že v jejich pětiletém vztahu není všechno v úplném pořádku, se spekuluje už nějakou dobu, ale pár vždy popíral, že by měl nějaké problémy.

S právníky měla dvojice uzavřít dohodu, jenž je prý podobná předmanželské smlouvě nesezdaných párů. O děti (Maddoxe, Paxe, Zaharu, Shiloh a dvojčata Knoxe a Vivienne) by se v případě rozchodu starali společně ale všechny by bydlely s Angelinou Jolieovou.

Z právnické úmluvy má prý být jasné, že Brad i Angelina chtějí, aby svět věděl, že na výchově dětí se budou podílet oba, i když s dětmi bude trvale žít jen Angelina.

Před svým vztahem s Jolieovou byl šestačtyřicetiletý Pitt ženatý se čtyřicetiletou herečkou Jennifer Anistonovou, která se proslavila především rolí Rachel v úspěšném seriálu Přátelé. Rozvedli se v roce 2005 po manželstvím trvajícím čtyři a půl roku.

Čtyřiatřicetiletá Jolieová byla vdaná dvakrát. Poprvé si v roce 1996 vzala herce Jonnyho Lee Millera, s nímž se po 18 měsících rozvedla. Potom v roce 2000 si vzala dalšího herce Billyho Boba Thorntona. Toto manželství trvalo tři roky.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.