Zahulíme, uvidíme

Zahulíme, uvidíme

Harold & Kumar Go To White Castle
2004, 88 min
dokina.cz 7.1 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá.

Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí.

Režisér Danny Leiner navazuje na fenomenální úspěch své teenagerské veselohry Hele, vole, kde mám káru? (Dude, Where´s My Car?, 2000). Hlavních rolí ve stoprocentně nekorektní huličské komedii se ujali John Cho (Prci, prci, prcičky/Americam Pie) a Kal Penn (Sexy párty/Van Wilder).

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY