Wolverine 3 se začne točit, až bude dokonalý scénář

29. 9. 2015 13:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Wolverine 3 se začne točit, až bude dokonalý scénář Zdroj: Archiv

Třetí Wolverine má být posledním filmem, v němž se v roli nezničitelného mutanta Logana má naposledy objevit herec Hugh Jackman. Trojka je potvrzena, ale stále se nezačalo s natáčením. A světe div se, důvody jsou celkem prozaické. Čeká se na pořádný scénář.

Natáčení je zatím naplánováno na příští rok, ale sám Jackman prohlásil, že točit se začne, až budou všichni spokojeni se scénářem. přeloženo to znamená, že populární australský herec chce ze série odejít ve velkém stylu. Pravdou také je, že postava Wolverina v celé sérii byla značně rozkolísaná a fanoušci chtějí zábavu a kvalitu v jednom. Podle herce je scénář z poloviny hotový a nyní se ladí detaily.

Wolverine Zdroj: Archiv

V praxi to znamená, že na pořadu dne jsou dialogy, pilují se jednotlivé scény a hledá se taková podoba scénáře, která potěší nejen Logana, pardon Jackmana, ale také producenty a režiséra. Vtipné je, že snímek už má naplánovanou premiéru. V kinech by se měl objevit 3. března 2017.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.