Hello Kitty bude ve filmu

6. 7. 2015 20:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Hello Kitty bude ve filmu Zdroj: Archiv

Všichni rodičové, milé děti a případně i dívky, které odmítají dospět, konečně jsme se všichni dočkali. Populární produktová postavička kočičky známá jako Hello Kitty dostane svůj vlastní celovečerní film

Vše je v tuto chvíli v hodně počátečních fázích, ale již nyní je jasné, že ikonická postavička Hello Kitty, která vznikla v roce 1974 jako obrázek na produkty jako jsou peněženky, kabelky, či třeba trička, se konečně dočká celovečerního filmu. Ten by se měl v kinech objevit až někdy v roce 2019, ale již nyní se pracuje na scénáři. Informaci jako první přinesl hollywoodský magazín Deadline (Uzávěrka).

Přijde vám film jako úlet? Na světě existuje i divadelní show.

Kočička Kitty vznikla sice původně jako designový obrázek pro společnost Sanrio, ale nyní jde o globální značku, která baví nejen malé děti (což je pochopitelné), ale ujíždějí na ní i dospělé ženské (a to je mnohem horší). Na filmu by měla pracovat dceřinka firmy Sanrio a spekuluje se o brutálně vysokém rozpočtu. Některé zdroje dokonce mluví o částce někde mezi 160 až 240 miliónů dolarů. V tu chvíli by asi Hello Kitty vyhrála coby nejdražší snímek v kategorii bizarních animáků. Jenže pozor, klidně se může stát, že film bude hranou verzí s prvky digitálních efektů. Zatím je tedy předčasné cokoliv potvrzovat. Můžeme jen doufat, že to nebude moc dlouhé.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.