Hello Kitty bude ve filmu

6. 7. 2015 - 20:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Hello Kitty bude ve filmu zdroj: tisková zpráva

Všichni rodičové, milé děti a případně i dívky, které odmítají dospět, konečně jsme se všichni dočkali. Populární produktová postavička kočičky známá jako Hello Kitty dostane svůj vlastní celovečerní film

Vše je v tuto chvíli v hodně počátečních fázích, ale již nyní je jasné, že ikonická postavička Hello Kitty, která vznikla v roce 1974 jako obrázek na produkty jako jsou peněženky, kabelky, či třeba trička, se konečně dočká celovečerního filmu. Ten by se měl v kinech objevit až někdy v roce 2019, ale již nyní se pracuje na scénáři. Informaci jako první přinesl hollywoodský magazín Deadline (Uzávěrka).

zdroj: Archiv

Přijde vám film jako úlet? Na světě existuje i divadelní show.

Kočička Kitty vznikla sice původně jako designový obrázek pro společnost Sanrio, ale nyní jde o globální značku, která baví nejen malé děti (což je pochopitelné), ale ujíždějí na ní i dospělé ženské (a to je mnohem horší). Na filmu by měla pracovat dceřinka firmy Sanrio a spekuluje se o brutálně vysokém rozpočtu. Některé zdroje dokonce mluví o částce někde mezi 160 až 240 miliónů dolarů. V tu chvíli by asi Hello Kitty vyhrála coby nejdražší snímek v kategorii bizarních animáků. Jenže pozor, klidně se může stát, že film bude hranou verzí s prvky digitálních efektů. Zatím je tedy předčasné cokoliv potvrzovat. Můžeme jen doufat, že to nebude moc dlouhé.

Zdroje: Cïnemablend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.