Good Luck Chuck

23. 2. 2009 - 14:41 | Téma | red

Good Luck Chuck zdroj: tisková zpráva

Film začíná sexem na pláži plným velkých, nahých, silikonových prsou. Charlie ( Dane Cook) byl ve věku deseti let proklet mladou čarodějnicí, jejíž lásku odmítl

Charlie (Dane Cook) byl ve věku deseti let proklet mladou čarodějnicí, jejíž lásku odmítl. Žádná láska mu proto nevydrží, není schopen se vyjádřit a.když se opravdu zamiluje, bude opuštěn pro lepšího nástupce. Charlie vyrostl a stal se úspěšným zubařem praktikujícím vedle plastického doktora a kamaráda Stua (Dan Fogler), specializujícího se na prsa (ve všech významech). Charlieho jedna přítelkyně opustila po pěti letech, jiná ho pozvala na svatbu, kde ho znemožnila svatebním přípitkem nynějšímu manželovi. Na svatbě Charlie pozná Cam (Jessica Alba), která pracuje s tučňáky, je chytrá, krásná a má neustálé nehody. Někdo dal na internet Charlieho fotku a popsal ho jako muže, který zaručí každé ženě, se kterou se jednou vyspí, šťastnou budoucnost s mužem, kterého potká hned potom. Charlieho ordinace je plná žen toužícíh po krásném, trvalém vztahu — s někým jiným. Charlie však přesto usiluje o Cam. Když konečně začne opětovat jeho city, Charlie se zhrozí, že ho opustí pro šťastnějšího nástupce.

Film začíná sexem na pláži plným velkých, nahých, silikonových prsou. I v dalších částech filmu je to podobné. Sex, prsa, pozice sexu, více prsou, řeči o sexu, sexuální innuendo, banální řeči o sexu, hledání situací, které by na čas oddělily neodvratné milence, zabírají většinu času. Těžko byste našli film, který by byl méně erotický a přitom používal víc nahých těl zkroucených do moderní Kámasútry.

Dane Cook je atraktivní herec, ale co má dělat s rolí, která ho nutí být zcela lhostejným a okamžitě zapomenutým provozovatelem sexu a na druhé straně žádá, aby byl bláznivě a neschopně zamilovaným do té jediné, které na něm moc nesejde... Dan Fogler má být komický Charlieho protipól, postižený obsesí ženskými prsy a sexem a hrubostí mluvy i charakteru. Což je poněkud málo na film pro dospělé (nakonec se ožení s ženou, která má tři ňadra…).

Jessica Alba je jako nedostupná kráska, neschopná fungovat v obyčejném životě. Zároveň schopná vědecká pracovnice. Tato herečka by potřebovala zkušenějšího režiséra, než jakým je prvotinový Mark Helfrich.

I kdyby šlo o něco nového a objevného (což rozhodně nejde), nevyrovnanosti a podivné skoky v ději by překážely. Zde jsou právě tyto podivnosti nejzapamatovatelnější částí filmu. Nejzajímavější je, jak je v tomto filmu vše pubertální. Opravdu dělá slušnou reklamu i takovým Super Bad.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.