Good Luck Chuck

23. 2. 2009 - 14:41 | Téma | red

Good Luck Chuck zdroj: tisková zpráva

Film začíná sexem na pláži plným velkých, nahých, silikonových prsou. Charlie ( Dane Cook) byl ve věku deseti let proklet mladou čarodějnicí, jejíž lásku odmítl

Charlie (Dane Cook) byl ve věku deseti let proklet mladou čarodějnicí, jejíž lásku odmítl. Žádná láska mu proto nevydrží, není schopen se vyjádřit a.když se opravdu zamiluje, bude opuštěn pro lepšího nástupce. Charlie vyrostl a stal se úspěšným zubařem praktikujícím vedle plastického doktora a kamaráda Stua (Dan Fogler), specializujícího se na prsa (ve všech významech). Charlieho jedna přítelkyně opustila po pěti letech, jiná ho pozvala na svatbu, kde ho znemožnila svatebním přípitkem nynějšímu manželovi. Na svatbě Charlie pozná Cam (Jessica Alba), která pracuje s tučňáky, je chytrá, krásná a má neustálé nehody. Někdo dal na internet Charlieho fotku a popsal ho jako muže, který zaručí každé ženě, se kterou se jednou vyspí, šťastnou budoucnost s mužem, kterého potká hned potom. Charlieho ordinace je plná žen toužícíh po krásném, trvalém vztahu — s někým jiným. Charlie však přesto usiluje o Cam. Když konečně začne opětovat jeho city, Charlie se zhrozí, že ho opustí pro šťastnějšího nástupce.

Film začíná sexem na pláži plným velkých, nahých, silikonových prsou. I v dalších částech filmu je to podobné. Sex, prsa, pozice sexu, více prsou, řeči o sexu, sexuální innuendo, banální řeči o sexu, hledání situací, které by na čas oddělily neodvratné milence, zabírají většinu času. Těžko byste našli film, který by byl méně erotický a přitom používal víc nahých těl zkroucených do moderní Kámasútry.

Dane Cook je atraktivní herec, ale co má dělat s rolí, která ho nutí být zcela lhostejným a okamžitě zapomenutým provozovatelem sexu a na druhé straně žádá, aby byl bláznivě a neschopně zamilovaným do té jediné, které na něm moc nesejde... Dan Fogler má být komický Charlieho protipól, postižený obsesí ženskými prsy a sexem a hrubostí mluvy i charakteru. Což je poněkud málo na film pro dospělé (nakonec se ožení s ženou, která má tři ňadra…).

Jessica Alba je jako nedostupná kráska, neschopná fungovat v obyčejném životě. Zároveň schopná vědecká pracovnice. Tato herečka by potřebovala zkušenějšího režiséra, než jakým je prvotinový Mark Helfrich.

I kdyby šlo o něco nového a objevného (což rozhodně nejde), nevyrovnanosti a podivné skoky v ději by překážely. Zde jsou právě tyto podivnosti nejzapamatovatelnější částí filmu. Nejzajímavější je, jak je v tomto filmu vše pubertální. Opravdu dělá slušnou reklamu i takovým Super Bad.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Netflix si dá v chystaném Heart of Stone špionský reparát

Netflix si dá v chystaném Heart of Stone špionský reparát

30. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Akční špionážní thriller, který místy připomíná Mission: Impossible, Bonda či Bourney, ale pokouší se mít i vlastní tvář. Takhle se zatím rýsuje nový Heart of Stone.
Enola Holmes 2 dá už podruhé dohromady slavné detektivní sourozence

Enola Holmes 2 dá už podruhé dohromady slavné detektivní sourozence

27. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Filmový Sherlock Holmes si momentálně dává menší pauzu, ale částečně ho zastupuje alespoň Henry Cavill v Enola Holmes.
Netflix začíná vábit na pokračování populárního Vyproštění

Netflix začíná vábit na pokračování populárního Vyproštění

26. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Z prvního Vyproštění z roku 2020 se stal překvapivě obrovský hit, a tak není divu, že se Netflix plácl přes kapsu a hned si objednal dvojku.
Disney představuje svůj nový rodinný animák Divnosvět

Disney představuje svůj nový rodinný animák Divnosvět

23. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Nové rodinné sci-fi dobrodružství od Disney se blíží, seznamte se s takovou běžnou vesmírnou rodinkou Cladeových.