Doctor Strange bude ve druhém díle bojovat i sám se sebou

13. 1. 2022 - 11:45 | Trailery | Adam Homola

Doctor Strange bude ve druhém díle bojovat i sám se sebou zdroj: Foto: Marvel

Marvel nemá o diváckou přízeň nouzi a aktuálně se topí v dolarech v podobě veleúspěšných tržeb nejnovějšího Spider-Mana.

Ten kinům naprosto dominuje, navzdory stále trvající celosvětové pandemii covidu. Další marvelovka je už ale za rohem a nepůjde o nic jiného než o nového Doctora Strange.

Marvel totiž během svátků vyrukoval s prvním teaserm na svůj vůbec první (dost možná) regulérní horor, kterým by měl být právě Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.

Ten svým způsobem navazuje na Spider-Man: Bez domova i na seriálovou WandaVision, na kterou se v teaseru ostatně pomrkává. Nicméně žádných velkých spoilerů se bát nemusíte, ty přijdou možná až v traileru.

Marvel zatím jen naznačuje, že Doctor Strange bude bojovat dost možná i sám se sebou. Už název filmu ale naznačuje, že se tady dočkáme možná nejednoho překvapení – to by bylo, kdyby na titulního hrdinu nevyskočil z některého z paralelních světů nějaký zajímavý záporák.

V Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství hrají Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg a další. Za kamerou pak stojí osvědčený Sam Raimi, který svého času natočil všechny tři Spider-Many s Tobeym Maguirem.

Film uvidíme v kinech na začátku května letošního roku.

zdroj: Marvel Studios

Zdroje: Marvel Studios

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Řítí se na nás další Stephen King, tentokrát jako Kostlivec pod postelí

Řítí se na nás další Stephen King, tentokrát jako Kostlivec pod postelí

31. 1. 2023 | Trailery | Adam Homola

Připravte se na Kostlivce! Tedy adaptaci dalšího z příběhů spisovatele Stephena Kinga, kterého jistě netřeba dlouze představovat.
Amazon připravuje seriál podle Tomb Raidera

Amazon připravuje seriál podle Tomb Raidera

30. 1. 2023 | Novinky | Adam Homola

Amazon to se seriály myslí očividně vážně, protože po velice nákladných Prstenech moci chystá další velkou věc: Tomb Raidera.
Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

27. 1. 2023 | Trailery | Adam Homola

DC pořád kope druhou ligu a pokud budou i nadále vznikat filmy jako Shazam!, kopat ji bude i nadále.
První klapka druhého Gladiátora je na spadnutí

První klapka druhého Gladiátora je na spadnutí

25. 1. 2023 | Novinky | Adam Homola

Natáčení druhého Gladiátora se odkládá, byť jen o kousek. Důvodem jsou předchozí divadelní závazky hlavní hvězdy Paula Mescala.