Disney vydá nový příběh z Ledového království už tento týden

19. 10. 2020 - 10:15 | Trailery | Adam Homola

Disney vydá nový příběh z Ledového království už tento týden zdroj: Disney

Disney se chystá vypustit do světa nový příběh z Ledového království, tentokrát s populárním sněhulákem Olafem v hlavní roli.

V krátkém filmu Once Upon a Snowman bude mít ústřední roli právě Olaf, kterého pořád mluví Josh Gad. V novém snímku se dozvíme, kde se sněhulák vzal, jaká byla jeho životní cesta ještě před událostmi Ledového království a uvidíme, jak se Olaf stal přesně tím Olafem, kterého známe a máme rádi.

Ledové království 2 vzalo loni svět útokem a než se dočkáme nějakého případného třetího dílu, uplyne možná ještě spousta let. Ostatně první Ledové království jsme tu měli už v roce 2013 a na dvojku museli fanoušci čekat až do loňského roku.

Ale kdo ví, možná se v Disney vydají směrem krátkých filmů. Pokud bude mít Once Upon a Snowman úspěch, jakože ten je nejspíš nevyhnutelný, můžeme se třeba dočkat dalších krátkých příběhů z Ledového království. A vyloučit samozřejmě nejde ani regulérní celovečerní film s Olafem v hlavní roli.

To už ale předbíháme a spekulujeme. Ledové království 3 tu zatím není, ale místo něj se můžete koukat na Olafa. Once Upon a Snowman se totiž objeví na Disney+ už tento týden.

zdroj: Disney

Zdroje: Disney

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

Na co koukat v prosinci: Druhý Avatar, naštvaný Santa a návrat Benoita Blanca

2. 12. 2022 | Téma | Matěj Svoboda

Konec roku bude v kinech velkolepý, vrací se totiž James Cameron se svým Avatarem. A nuda nebude ani na streamu, je libo pokračování detektivky Na nože?
První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

První trailer na pátého Indiana Jonese je tady

2. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady! Po letech čekání a nespočtu odkladů je pátý Indy konečně natočený a my se můžeme pokochat první ukázkou.
Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

Medvěd na koksu bude jedním z těch filmů, které často nevznikají

1. 12. 2022 | Trailery | Adam Homola

Pokud se váš film jmenuje Medvěd na koksu (v originále Cocaine Bear), budí jistá očekávání. A novinka Elizabeth Bank svému názvu skutečně dostává.
Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

Antonio Banderas se blýskne po boku Harrisona Forda v Indiana Jones 5

30. 11. 2022 | Novinky | Adam Homola

Legendární španělský herec nepolevuje a objeví se i v nadcházejícím a netrpělivě očekávaném pátém Indiana Jonesovi. Nicméně on sám uvádí věci na pravou míru.