Daniel Craig chce hrát i v dalších dílech trilogie Milénium

- Téma autor: red

Pokud bude filmová adaptace prvního dílu románové trilogie Milénium úspěšná, představitel hlavní role, Daniel Craig, by si rád zahrál i v dalších pokračováních. Snímek Muži, kteří nenávidí ženy vstupuje do českých kin 12 ledna.

Třiačtyřicetiletý Craig, známý hlavně jako představitel Jamese Bonda, ztvárnil roli švédského investigativního novináře Mikaela Blomkvista v prvním díle hollywoodské verze. Je připraven účinkovat i ve zbylých dvou dílech detektivního příběhu, pokud bude první díl úspěšný.

"Já o tom nerozhoduji," vyjádřil se Craig v Berlíně k případné své další účasti na projektu, ale zdůraznil, že by "rád" byl u toho. Snímek se určitě nevyhne srovnání se skandinávskou filmovou adaptací, kterou před dvěma lety vřele přijali diváci i kritika.

Skandinávská adaptace filmu Muži, kteří nenávidí ženy

Klíčovou ženskou roli hackerky Lisbeth Salander ztvárnila ve filmu renomovaného režiséra šestadvacetiletá americká herečka Rooney Mara.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.