Černej dynamit

- Téma autor: red

Takového frajera jako je Černej Dynamit město ještě nezažilo. Bývalý agent CIA vládne ulicím, v jedné ruce Magnum 44, ve druhé nunčaky. Stačí mu pohnout malíčkem a svět je rázem naruby. Díky svým kung-fu dovednostem zasazuje sémě hrůzy do srdcí chcípáků i parchantů na obou stranách zákona a jeho neodolatelný šarm pokládá na lopatky jednu dámu po druhé.

Poté, co dojde k záhadné vraždě Dynamitova bratra Jimmiho, CIA povolá svého bývalého parťáka zpátky do služby. Při pátrání po původu nábojnice nalezené na místě činu se Černej Dynamit doslova probíjí zástupy pasáků, rváčů z kulečníkových heren, drogových dealerů a jiných zmetků.

Černej Dynamit jde sice původně pouze po vrahovi svého bratra, ale zároveň se mu podaří odkrýt tajný plán Systému, který chce zdrogovat místní děti v sirotčinci a zaplavit ghetto sladovým ležákem, pančovaným příměsí, která má oslabit zásadní zdroj síly černého muže.

Po setkání a sblížení s krásnou a sociálně uvědomělou Glorií, se Černej Dynamit rozhodne vyčistit ulice a vyhlásí válku těm, co dělají z ghetta stoku.

Černej Dynamit se obklopí týmem ozbrojenců, mezi nimiž je i jeho dobrý přítel Bejčák, veršující majitel zábavního klubu a slizký podvodníček Bonbón, a společně se vydají na křížovou výpravu z krví zbrocených ulic do posvátných chodeb „Bílejch domu“...

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.