Hotel snů: Čína

Hotel snů: Čína

Traumhotel - China
2008, 89 min
Hrají:

Markus Winter, generální manažer hotelového impéria Siethoff, má stále plné ruce práce. Právě připravuje v pekingském luxusním hotelu podle místních tradic velkolepou svatbu sympatické Němky Anny Brandové s čínským lékařem Davidem Wangem. Pomáhá mu nejen dcera Leonie, ale celý sehraný tým, a přestože se zdá, že všechno jde hladce, je tu malý problém. Anna sice pozvala do Pekingu otce Karla, neměla však odvahu prozradit mu, že se bude vdávat.

Od matčiny smrti se na ni totiž táta upnul a ona ho nechtěla ranit. Marně doufala, že časem najde příležitost, protože dřív než se naskytla, Karl se náhodou o svatbě dozvěděl a reagoval dotčeně. Navíc si David špatně vysvětlí její váhání a začne přemýšlet o rozchodu. V napjaté situaci naštěstí Karl pochopí, že dceřino štěstí je mu nade vše, a pokusí se s Markusovou pomocí vše zachránit. Markus se současně zajímá i o další hosty. Historičce umění Lorettě pomůže nastrojit setkání s renomovaným restaurátorem Thomasem Ritterem.

Ten sice odmítne její prosbu o pomoc s restaurací vzácné čínské obětní nádoby, nakonec se jí však podaří prolomit jeho drsnou slupku nevrlého samotáře, a dokonce se mezi nimi začne rodit pouto. Leonie se mezitím stará o Lorettina dospělého syna Fabiana, který je po těžkém úrazu na motorce upoután na invalidní vozík. Možná právě díky jejímu přátelství a moudrosti dávné kultury najde znovu chuť do života.

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY