Nebezpečné touhy

Nebezpečné touhy

The Husband
2019, 84 min
dokina.cz 4.9 index
Režie:
Scénář:
Hrají:

Ashley je nadšená, když si její ovdovělá matka najde nového přítele a vezme si ho. Jared je koneckonců šarmantní a úspěšný podnikatel. Jenže po svatbě se k Ashley najednou začne chovat jinak a chce ji vystrnadit. Dívka proto musí začít jednat... Pár dní před Ashleyinými šestnáctými narozeninami zemře její otec. Ani po dvou letech matka Tracy není se smrtí manžela zcela srovnaná, a protože Ashley hodlá studovat na univerzitě daleko od domova, rozhodne se najít matce nového partnera na seznamce.

Brzy se náhodou seznámí se sympatickým Jaredem, vývojářem aplikací, se kterým se domluví, že se s její matkou seznámí jakoby náhodou, protože matka by s dohazováním v žádném případě nesouhlasila. Tracy se Jared zalíbí a netrvá to dlouho a mají tajnou svatbu, po které se Jared nastěhuje k nim do domu. Brzy se začnou dít změny. Tracy a Jared se domnívají, že Ashley by měla pracovat a vzít si studentskou půjčku, ale Ashley nechce začít dospělost s obrovským dluhem, mohou si přeci dovolit platit školné. Jared manipuluje Tracy, aby více na Ashley dohlížela a z jejího ateliéru po otci si udělá pracovnu a domácí kino. Tvrdí, že je to jako svatyně Tracyho bývalého manžela, měli by žít v přítomnosti a prodat fotoaparát a fotografie po manželovi. Tracy má v poslední době velké migrény. Ashley šílí vzteky. To je všechno Jaredova práce a pochybuje i o existenci bankovní aplikace, kterou údajně vytvořil. Matčin kolega a obchodní partner Phil slibuje, že se na tu aplikaci podívá. Nedůvěra k Jaredovi je oprávněná. Tajně mění limit na Ashleyině platební kartě. Následkem toho, Ashley nemá peníze na zaplacení bundy přes internet. Dojde mezi nimi k nepříjemnému rozhovoru, Jared vyhrožuje, že teď ji ovládá on a všechno bude podle něj a jestli ho rozčílí, půjde z prestižní školy na podřadnou. Rozhovor vyslechne Ashleyin přítel Marcus a tvrdí, že je Jared psychopat. Musí něco vymyslet, nemůže matku nechat s Jaredem samotnou. Jared zavolal policii, protože někdo prý ukradl notebook, hodinky a elektroniku ze studia, kde teď má svou pracovnu. Do domu se zloději nedostali. Pak vyjedná s pojišťovnou kompenzaci a musí nainstalovat kamery. Zatímco to dělá, Ashley prohledá jeho postel a zjistí, že se nic neztratilo. Všechno vzal Jared a ukryl. Ashley potřebuje peníze na benzín a Jared jí nabízí, aby si je vzala z kuchyňského stolu. Ashley si vyfotí jeho řidičák a netuší, že ji přitom natáčí schovaná kamera. Ashley matce poví o notebooku i o tom, že jí Jared vyhrožoval.

Matka si myslí, že to není tak dramatické, jak se jí snaží naznačit. Phil zjistil, že na Jaredově aplikaci něco nesedí. Podle něj sbírá matčiny osobní a finanční informace a převádí peníze. Slibuje, že se v tom ještě trochu povrtá a pokud zjistí, že aplikace nemá žádnou jinou funkci, Tracy to poví. Jared večer připraví pro Tracy překvapení v podobě svíček a uvařené večeře. Během hovoru se snaží Tracy přesvědčit, že Ashley má prsty v té loupeži a také, že by na ni měla být přísnější. Také mu krade peníze z peněženky a jako důkaz předloží Tracy kamerový záznam, kdy si Ashley bere peníze, které jí sám nabídl. To na záznamu pochopitelně není. Jared nabízí, že se klidně odstěhuje, pokud to situaci pomůže, ale Tracy nechce. Tracy dostane sms od Phila, ale přečte si ji Jared. Dozví se tak, že Phil chce na něj Tracy něco prozradit a jejím jménem odpoví...

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY