Ten pravý Cancún

Ten pravý Cancún

Real Cancun, The
2003, 96 min
dokina.cz 4.1 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Rok co rok více než 40 000 studentů cestuje do Cancunu v Mexiku na jarní závod. Letos však poprvé šestnáct lidí míří do vily na cancunském pobřeží, aby tam společně strávili i jarní prázdniny.

Jsou mezi nimi nejrůznější povahové typy. Devatenáctiletý Alan z Texasu je typický „hodný hoch“, jehož si dívky moc nevšímají a který si ještě nikdy nedal panáka. Pětadvacetiletý Casey aspiruje na kariéru modela v Miami, neví, co je těžká práce a se slovy „všechno dobře dopadne“ přistupuje k životu, jako by to byl jeden velký jarní závod. Devatenáctiletá dvojčata Roxanne a Nicole z Texasu jsou jako z divokých vajec. Heidi a Davidovi je osmnáct, jsou nejlepší přátelé, ale nevědí, zda mají překročit hranici flirtování.

Jeremymu z Arizony je dvaadvacet a na jarní závod trénuje celý život. A kamarádi Paul (20) a Jorell (21) z Los Angeles ještě nikdy nevytáhli paty ze Států a jsou odhodláni, že v Cancunu to roztočí naplno. Film o nových láskách, zlomených srdcích a prověrce přátelství v průběhu téhle několikadenní párty natočil režisér Rick de Oliveira.

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY