Pozor, hodný pes!

Pozor, hodný pes!

Good Boy!
2003, 87 min
dokina.cz 5.5 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Co by se asi tak stalo, kdybyste se jednoho probudili a zjistili, že rozumíte tomu, co říká váš pes? A právě to se přihodilo hrdinovi tohoto dobrodružného komediálního filmu pro celou rodinu.

Dvanáctiletý Owen Barker (Liam Aiken) si přivydělává tím, že chodí venčit psy ze sousedství a jeho rodiče (Molly Shannonová a Kevin Nealon) mu dovolí, aby si vzal domů pejska z útulku, jemuž dá jméno Hubble. A pak se to stane - jednoho rána chlapec začne svému psovi rozumět a zjistí neuvěřitelné věci. Hubble (ve skutečnosti se jmenuje Canid 3942) patří k mimozemské rase, která před tisíci lety kolonizovala tuto planetu, a on byl vyslán vůdcem psí hvězdy Sírius, aby se ujistil, zda psi naplnili na Zemi své poslání.

Intergalaktický vyslanec však byl hned po přistání chycen a tak se ocitl u Barkerů. Nyní se Owen (který nikdy neměl kamaráda), Hubble (který ho nikdy nepotřeboval) a psi ze sousedství musí připravit na návštěvu vládce z vesmíru a zachránit nejlepší přátele člověka před odchodem ze Země. Režisérem filmu je John Hoffman.

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY