Návrat domů

Návrat domů

Running Home
1999
dokina.cz 6.0 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Úspěšná malířka Jules nedokáže zapomenout, že v mládí na nátlak rodičů dala svého syna k adopci. Nemá však tušení, že její syn, který má opletačky s policií, ji už usilovně hledá... Mladá malířka Jules Danielsová jako šestnáctiletá porodila chlapečka, kterého pod tlakem rodiny a okolí ihned dala k adopci. Dodnes je tím silně traumatizovaná, ani se svým současným přítelem, šerifem Jackem, nechce založit rodinu. Netuší, že právě v této době ji její syn Matt začíná hledat.

Matt, přezdívaný Spider, je sprayer, žije ve squatech a živí se příležitostnou výzdobou různých prostor. Právě se dostal do velkých potíží stal se totiž svědkem vraždy policisty Raye, kterého chladnokrevně zastřelil podplacený násilník detektiv Hayes. Ten se navíc se svým stejně zkorumpovaným kolegou rozhodl, že vraždu Raye hodí na Matta.

Matt se zatím skrývá v obchodním domě, kde se pak seznámí s pokladní Jessikou. Zcela si změní zevnějšek a takhle se představí Jules. Té se mladík zamlouvá, i přes varování Jacka, kterému se naopak nezdá. Poté, co dá jedna z jejích zaměstnankyň výpověď, začne pro ni i pracovat. Mezitím však Hayes neustává v pátrání po Mattovi.

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY