Falešná hra

Falešná hra

Reindeer Games
2000, 104 min
dokina.cz 3.7 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Když vám osud po letech vězení na stříbrném podnosu nabídne pohlednou ženu,sluší se neodmlouvat, poděkovat a ulehčeně zapomenout na zkušenosti, které jste nabili ve vězeňských sprchách. Rudymu Duncanovi (BEN AFFLECK) zkomplikovalo rozhodnutí morální dilema - tou kráskou byla Ashley (CHARLIZE THERON), přítelkyně jeho v chládku zavražděnho spoluvěžně Nicka.

Nikdy se sice neviděli,ale zato si dluho psali obsáhlé a stále žhavějíší dopisy. Rudy se teda začal vydávat za Nicka a to byla jeho osudová chyba. Brzy zjistil že Ashley má nejen báječně rostlé tělo, ale i evidentně psychopatického bratra Gabriela (GARY SINISE),který spolu se třemi dalšími kámoši plánuje přepadení casina. K tomu hodlá využít Rudyho, ale ten se z toho snaží stále nějak vykroutit!

Nakonec, když má nastat jeho smrt, tak se konečně dozví pravdu - Ashley a Gabriel nejsou sourozenci a Nick v base nezemřel....... Nick a Ashley jsou milenci a Gabriela zabijí. to samé se snaží udělat s Rudym, ale opak se stane pravdou! Rudymu se podaří přežít ale jen díky tomu, že zabil Ashley a Nicka. S uloupenými penězy naloží víc než výborně - jde do chudé čtvrtě a tam peníze rozdá jako vánoční dárek!

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY