Druhá míza

Druhá míza

Crush
2001, 108 min
dokina.cz 6.2 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Vítejte v hříšném světě vtipných, duchaplných, krásných, ale osamělých dam, vítejte v klubu s pevným programem: gin, hovory o mužích, cigarety, muži, čokoláda, muži a .zase muži. Členkami klubu jsou:
Kate:
-úspěšná, svobodná čtyřicítka. Ředitelka školy. Pokukuje po obchodech s oblečením pro mimina. Tedy nutně potřebuje muže. Pak ale všechny překvapí. I vás. Najde si velmi mladého milence.
Molly:
- 39 let. Lékařka. Třikrát šťastně rozvedená, ohnivá ďáblice.
Janine:
-šéfka místní policie, rozvedená. Rozená diplomatka, velmi seriózní. Ráda by našla manžela a tátu pro svého teenagera Brendana. V nekonečných fitness kurzech ale žádný vhodný adept není.

Dámy, už jste se někdy seznámily s milencem na pohřbu? No, a přesně to se povede Kate (Andie MacDowell), která si tam najde v komedii Druhá míza kolouška. Její kamarádky k tomu musí zaujmout stanovisko. A možná zvýšit spotřebu alkoholu a čokolády. Můžete se přidat, bude to zábava.
Režisér John McKay natočil komedii o pocitech a vztahových problémech žen kolem čtyřicítky, aby ukázal, že "druhá míza" se od té první tolik neliší, protože potřeba lásky je celoživotní.
V rolích vitálních "klubistek" září skvělé a krásné herečky: Andie MacDowell (Zelená karta, Čtyři vraždy a jeden pohřeb), Imelda Staunton (Zamilovaný Shakespeare), Anna Chancellor (Čtyři vraždy a jeden pohřeb). Jako atraktivní milenec se představí nováček Kenny Doughty.

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY