Dráždivé intriky

Dráždivé intriky

Love Walked In
1997, 95 min
dokina.cz 5.4 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

V sešlém městě kdesi na Floridě se pokouší uživit talentovaný pianista a nepříliš úspěšný skladatel Jack Morrisey, vystupující v druhořadých barech společně se zpěvačkou Vicky, která je současně také jeho milenkou a životní družkou. Jeho problémy s alkoholem a příliš dlouho trvající štace po laciných putykách si však na jejich vztahu vybrala tvrdou daň.

Ve chvíli, kdy se majitel podniku Blue Cat, ve kterém Jack a Vicky vystupují, rozhodne dvojici vyhodit, protože Jackovy zahořklé řeči mezi jednotlivými skladbami jsou poněkud pesimistické a temné než aby vytvářely vhodnou atmosféru pro hosty, obrátí se na dvojici Jackův dávný přítel, soukromý detektiv Eddie Bianco, který pracuje pro žárlivou manželku milionáře Freda Moora a nabídne dvojici vysokou částku.

Jejich úkolem by bylo dostat Moora, který je fanouškem Jackovy hudby a navíc se zamiloval do Vicky do choulostivé situace, která by byla zachycena na fotografiích. Ty by se pak staly kompromitujícím důkazem u rozvodového jednání, které by Freda Moora připravilo o většinu jeho bankovních kont. Plán vychází celkem dobře, ovšem jen do chvíle, než se Vicky do stříbrovlasého milionáře opravdu zamiluje. Detektiv se pokusí celý plán zastavit dřív než bude pozdě, Jack se však již příliš upnul na vidinu vysoké finanční odměny.

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY