Barbie Deníček

Barbie Deníček

Barbie Diaries
2006, 70 min
dokina.cz 5.6 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Barbie je obyčejná středoškolačka, která miluje hudbu a svůj čas tráví se svými nejlepšími přáteli Tiou, Courtney a Kevinem. Barbie má také svůj velký sen, dostat místo v místním školním rádiu a hlavně, získat si pozornost úžasného Toda, bohužel však přítele její úhlavní nepřítelkyně Rachel. Když všechno, co Barbie dělá, se nedaří a neví kudy kam, dostane jako dárek neobvyklý náramek, který je zároveň klíčem k deníku.Tehdy si Barbie začne zapisovat svá přání a hle, ona se začnou plnit. Stává se slavnou, všichni ji obletují a žebříček popularity jí ani nestačí. A Barbie začne pomalu ale jistě zapomínat na své přátele, kteří jí byli vždycky oporou a dokonce zradí i jejich důvěru. To už ale nikdo ze starých známých nemůže dál snášet a tak dávají Barbie vale.

Zároveň Rachel ukradne Barbie její "kouzelný" náramek a od té chvíle jde všechno od desíti k pěti. Tehdy si Barbie konečně uvědomí, že honba za slávou a popularitou je vlastně k ničemu, když člověk nemá přátele a lásku. Naštěstí se ale poučení nemine účinkem a Barbie dojde, co je důležité i to, že Tod není vůbec tak skvělý, jak se na první pohled zdálo a že její srdce patří někomu zcela jinému, někomu koho už dlouho zná...

Nový školní rok začíná a já doufám, že bude úplně kouzelný! Ráda se scházím se svými nejlepšími kamarádkami, protože máme vždycky co řešit. Hraji na kytaru ve své kapele a vážně nám to šlape(přestože jsme nikdy před nikým nehrály)! Také pracuji ve školní televizi. To je můj úplně největší sen(i když musím vyřizovat ty praštěný záležitosti Raquelle)! jo askoro jsem zapomněla - jsem úplná blázen do jednoho moc oblíbeného kluka - on si mne teda ještě nevšiml, ale všimne! Se svým speciálním deníčkem a půvabným náramkem získám odvahu, abych dosáhla všech svých snů.

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY