Astronautova žena

Astronautova žena

Astronaut s Wife, The
1999, 109 min
dokina.cz 5.3 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Spencer Armacost je zkušený astronaut, který žije ve šťastném manželství s půvabnou učitelkou Jillian. Při jedné misi, kdy společně s kolegou Alexem Streckem opravuje poškozenou družici, dojde k podivnému výbuchu a řídící středisko s astronauty ztratí na dvě minuty spojení. Když se Spencer probere v nemocnici, zdá se, že je vše v pořádku. Krátce nato, oznámí Jillian, že odchází z NASA, protože dostal v New Yorku lákavou nabídku na místo manažera velké firmy.

V průběhu rozlučkové párty dostane Alex nevysvětlitelný záchvat a zemře. Jeho žena Natalie se po pohřbu svěři Jillian, že se její manžel poslední dobou choval velmi divně.. a vzápětí spáchá sebevraždu. Jillian se začne propadat depresím... Posléze zjistí, že je těhotná. Při vyšetření se zjistí, že čeká dvojčata.

V jednom nákupním centru potká Jillian Shermana Reese, bývalého zaměstatnce NASA, který ženě tvrdí, že má pro ni závažné informace. Vyhodili ho proto, že se až moc zajímal o Spencerovu nehodu. Prozradí, že Natalie byla těhotná, ale Jillian mu nevěří... brzy však zjistí, že muž nelhal...

celý popis

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY