Wolverine a jeho oběť

3. 7. 2009 - 8:01 | Téma | red

Wolverine a jeho oběť zdroj: tisková zpráva

Los Angeles 7. dubna (ČTK/Tiscali) – Redaktor americké televize Fox News dostal výpověď za to, že napsal recenzi nového akčního sci-fi filmu X-Men Origins: Wolverine, který se měsíc před chystanou premiérou objevil na internetu

Los Angeles 7. dubna (ČTK/Tiscali) – Redaktor americké televize Fox News dostal výpověď za to, že napsal recenzi nového akčního sci-fi filmu X-Men Origins: Wolverine, který se měsíc před chystanou premiérou objevil na internetu. Společnost Fox News v pondělí informovala o tom, že její zástupci se s redaktorem Rogerem Friedmanem dohodli, že vzájemná spolupráce končí. Friedman byl přispěvatelem internetové stránky FoxNews.com deset let. Minulý čtvrtek ve svém sloupku napsal, že stáhnout si snímek o mutantech X-Menech z internetu „…je mnohem snazší, než se někam plahočit za deště…“ a že film „…ve všech ohledech překonává očekávání.“ Jeho poněkud předčasnou recenzi Fox News ze svých stránek stáhla. Fox News i 20th Century Fox patří mediálnímu magnátovi Rupertu Murdochovi.

Snímek režíroval Gavin Hood a vypráví příběh pomsty mutanta Wolverina po vraždě jeho přítelkyně. Do českých kin bude uveden 30. dubna, ve Spojených státech 1. května 2009. Studio 20th Century Fox o snímku, jenž se objevil na internetu, tvrdí, že jde o kradenou, nehotovou verzi. Studio chce toho, kdo má únik snímku na svědomí, žalovat. Případ vyšetřuje Federální úřad pro vyšetřování (FBI) a filmová asociace Motion Picture Association of America.

Hlavní roli ve filmu hraje představitel Wolverina z předchozích dílů série Hugh Jackman.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.