Wolverine a jeho oběť

3. 7. 2009 - 8:01 | Téma | red

Wolverine a jeho oběť zdroj: tisková zpráva

Los Angeles 7. dubna (ČTK/Tiscali) – Redaktor americké televize Fox News dostal výpověď za to, že napsal recenzi nového akčního sci-fi filmu X-Men Origins: Wolverine, který se měsíc před chystanou premiérou objevil na internetu

Los Angeles 7. dubna (ČTK/Tiscali) – Redaktor americké televize Fox News dostal výpověď za to, že napsal recenzi nového akčního sci-fi filmu X-Men Origins: Wolverine, který se měsíc před chystanou premiérou objevil na internetu. Společnost Fox News v pondělí informovala o tom, že její zástupci se s redaktorem Rogerem Friedmanem dohodli, že vzájemná spolupráce končí. Friedman byl přispěvatelem internetové stránky FoxNews.com deset let. Minulý čtvrtek ve svém sloupku napsal, že stáhnout si snímek o mutantech X-Menech z internetu „…je mnohem snazší, než se někam plahočit za deště…“ a že film „…ve všech ohledech překonává očekávání.“ Jeho poněkud předčasnou recenzi Fox News ze svých stránek stáhla. Fox News i 20th Century Fox patří mediálnímu magnátovi Rupertu Murdochovi.

Snímek režíroval Gavin Hood a vypráví příběh pomsty mutanta Wolverina po vraždě jeho přítelkyně. Do českých kin bude uveden 30. dubna, ve Spojených státech 1. května 2009. Studio 20th Century Fox o snímku, jenž se objevil na internetu, tvrdí, že jde o kradenou, nehotovou verzi. Studio chce toho, kdo má únik snímku na svědomí, žalovat. Případ vyšetřuje Federální úřad pro vyšetřování (FBI) a filmová asociace Motion Picture Association of America.

Hlavní roli ve filmu hraje představitel Wolverina z předchozích dílů série Hugh Jackman.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.