Vincent Gallo: nikomu se neomlouvám!

28. 1. 2008 - 14:23 | Téma | red

Vincent Gallo: nikomu se neomlouvám! zdroj: tisková zpráva

Americký nezávislý režisér Vincent Gallo popřel, že by se na canneské tiskové konferenci ke svému minimalistickému road-movie Hnědý králíček jakkoli a komukoli omlouval a naopak napadl žurnalistu. Americký nezávislý režisér Vincent Gallo popřel, že by se na canneské tiskové konferenci ke svému minimalistickému road-movie Hnědý králíček (The Brown Bunny) jakkoli a komukoli omlouval

Americký nezávislý režisér Vincent Gallo popřel, že by se na canneské tiskové konferenci ke svému minimalistickému road-movie Hnědý králíček (The Brown Bunny) jakkoli a komukoli omlouval. Autor naopak inzultoval filmového kritika Rogera Eberta výrazem „tlusté prase“.
Zprávu o tom, že se Gallo za svůj film omlouval v posledních dnech festivalu přinesly všechny festivalové deníky a uvedli jsme ji i my.
Na počátku tohoto týdne však Gallo prohlásil: „V životě jsem se nikdy za nic neomlouval.“


Bud Clay na cestě Aktuální magazín Village Voice pak dává režisérovi za pravdu, alespoň co se Králíčka týče. Časopis píše, že se na tiskovce Gallo „ponořil do sžíravé sebehany“ a ve skutečnosti řekl: „Tohle je místo, kde se pro celý svět kupují a prodávají produkty označované jako zábava. Já jsem udělal jednu z těchhle věcí, která je určená k tomu, aby lidi pobavila. Pokud někdo ten film kritizuje za to, že takto neuspěl, tak to přijmu. Je to tak. Pokud nikdo ten film vidět nechce, je to katastrofa a ztráta času. A já se omluvím investorům.“ Mark Peranson v článku poznamenává, že „se vší touhle publicitou není možné říct, že by nikdo Hnědého králíčka nechtěl vidět.“

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.