Transformers 6, 7 a 8 jsou potvrzeny

6. 10. 2015 - 8:00 | Novinky | Vojtěch Karlík

Transformers 6, 7 a 8 jsou potvrzeny zdroj: tisková zpráva

Cože? To už opravdu zavání snahou rýžovat peníze bez skrupulí. Takhle by mohli reagovat někteří fanoušci filmové série Transformers na fakt, že hračkářský gigant Hasbro potvrdil natáčení dalších tří filmů.

Jenže na rýžování peněz není nic špatného a Transformers jsou opravdu dojnou krávou nejen Hasbra, ale také studia Paramount, které za populární filmovou sérií stojí. Doufáme jen, že už nejste unaveni z robotických vesmírných stvoření, protože Hasbro dnes definitivně potvrdilo, že vznikne šestý, sedmý a osmý díl. Tato informace jen potvrzuje prohlášení šéfů studia Paramount, kteří již dříve oznámili, že s touto značkou mají ještě hodně velké plány.

zdroj: YouTube.com

Populární hračky a výdělečné filmy tak mají minimálně na dalších deset let, co sdělovat svým fanouškům. V roce 2016 začne natáčení pátého dílu, k němuž napsal scénář oscarový tvůrce Akiva Goldsman. V tuto chvíli však nebylo potvrzeno, zda pětku bude režírovat Michael Bay. Nikdo však o tom nepochybuje. 

zdroj: Archiv

A teď trochu čísel. První díl utržil v kinech na celém světě více než 709 miliónů dolarů, dvojka pak atakovala hranici 837 miliónů a třetí díl suverénně pokořil hranici jedné miliardy dolarů a k plusu si připsal ještě více než sto miliónů dolarů. Čtvrtý díl byl restartem série, původní herce nahradili jiní a rozhodně to nebylo znát. I titul s dodatkem Age of Extinction utržil celosvětově brutálních 1,104 039 076 dolarů. Máte ještě někdo pochybnosti, že je to vyčpělá značka?Zdroje: Box Office Mojo , YouTube , Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.