Transformers 6, 7 a 8 jsou potvrzeny

6. 10. 2015 8:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Transformers 6, 7 a 8 jsou potvrzeny

Cože? To už opravdu zavání snahou rýžovat peníze bez skrupulí. Takhle by mohli reagovat někteří fanoušci filmové série Transformers na fakt, že hračkářský gigant Hasbro potvrdil natáčení dalších tří filmů.

Jenže na rýžování peněz není nic špatného a Transformers jsou opravdu dojnou krávou nejen Hasbra, ale také studia Paramount, které za populární filmovou sérií stojí. Doufáme jen, že už nejste unaveni z robotických vesmírných stvoření, protože Hasbro dnes definitivně potvrdilo, že vznikne šestý, sedmý a osmý díl. Tato informace jen potvrzuje prohlášení šéfů studia Paramount, kteří již dříve oznámili, že s touto značkou mají ještě hodně velké plány.

Populární hračky a výdělečné filmy tak mají minimálně na dalších deset let, co sdělovat svým fanouškům. V roce 2016 začne natáčení pátého dílu, k němuž napsal scénář oscarový tvůrce Akiva Goldsman. V tuto chvíli však nebylo potvrzeno, zda pětku bude režírovat Michael Bay. Nikdo však o tom nepochybuje. 

A teď trochu čísel. První díl utržil v kinech na celém světě více než 709 miliónů dolarů, dvojka pak atakovala hranici 837 miliónů a třetí díl suverénně pokořil hranici jedné miliardy dolarů a k plusu si připsal ještě více než sto miliónů dolarů. Čtvrtý díl byl restartem série, původní herce nahradili jiní a rozhodně to nebylo znát. I titul s dodatkem Age of Extinction utržil celosvětově brutálních 1,104 039 076 dolarů. Máte ještě někdo pochybnosti, že je to vyčpělá značka?Zdroje: Box Office Mojo , YouTube , Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.
Krotitelé duchů se vrací znovu a lépe

Krotitelé duchů se vrací znovu a lépe

9. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

V první ukázce na nové Krotitele duchů těch duchů moc není, ale zatím to ke škodě věci není.
Špindl 2 v kinech - Fanoušci mají kritiku na háku a baví se

Špindl 2 v kinech - Fanoušci mají kritiku na háku a baví se

9. 12. 2019 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Téměř 30 tisíc diváků za první víkend i pochvalné komentáře na sociálních sítí, tak si aktuálně stojí pokračování zimní komedie Špindl 2. Fanoušci českých komedií tak vyslali jasnou zprávu kritikům, kteří pohodovou podívanou berou možná až zbytečně vážně. 
Wonder Woman 1984 nedokáže v prvním traileru moc zaujmout

Wonder Woman 1984 nedokáže v prvním traileru moc zaujmout

9. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Jeden z potenciálně největších filmů příštího roku, Wonder Woman 1984, vykopává prvním trailerem. Bohužel nepříliš zajímavým a vcelku průměrným prvním trailerem.