Trailer na Válečnici ukazuje Violu Davis jako generálku ženské armády

11. 7. 2022 - 10:35 | Trailery | Adam Homola

Trailer na Válečnici ukazuje Violu Davis jako generálku ženské armády zdroj: Foto: Sony Pictures Entertainment

Viola Davis je dobře známá divákům z dramatických, srdceryvných i drsných rolí a ukázala se třeba i v Sebevražedném oddílu. V novince Válečnice si vyzkouší pro změnu akční polohu.

Válečnice má na svědomí režisérka Gina Prince-Bythewood. Ta moc známá sice není, ale natočila komiksovku The Old Guard s Charlize Theron. Ta se sice taky moc nepovedla, ale vyloženě průšvih to nebyl a z filmu se na krátkou dobu stal jeden z těch nejvíce sledovaných projektů Netflixu. V současné době se sice připravuje dvojka, nicméně Prince-Bythewood dala přednost raději filmu The Woman King.

Tedy historickému daramtu africkém království Dahomey, respektive o jeho generálce velící jednotce složené jen a pouze z žen. Film stojí na základech skutečných událostí a minimálně z traileru zvládá působit jako uvěřitelný spin-off Black Panthera a jeho dobře známých elitních ženských stráží.

Ve Válečnicích hrají Viola Davis, Hero Fiennes Tiffin, Jayme Lawson, Lashana Lynch, Jordan Bolger, John Boyega, Thuso Mbedu, Sheila Atim, Adrienne Warren, Masali Baduza, Angélique Kidjo a další.

Válečnice bude mít premiéru 13. října.

zdroj: Sony Pictures Entertainment

Zdroje: Sony Pictures Entertainment

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Amazon připravuje seriál podle Tomb Raidera

Amazon připravuje seriál podle Tomb Raidera

30. 1. 2023 | Novinky | Adam Homola

Amazon to se seriály myslí očividně vážně, protože po velice nákladných Prstenech moci chystá další velkou věc: Tomb Raidera.
Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

27. 1. 2023 | Trailery | Adam Homola

DC pořád kope druhou ligu a pokud budou i nadále vznikat filmy jako Shazam!, kopat ji bude i nadále.
První klapka druhého Gladiátora je na spadnutí

První klapka druhého Gladiátora je na spadnutí

25. 1. 2023 | Novinky | Adam Homola

Natáčení druhého Gladiátora se odkládá, byť jen o kousek. Důvodem jsou předchozí divadelní závazky hlavní hvězdy Paula Mescala.
Zvířecí hrdinové inspirují další koncert filmové hudby

Zvířecí hrdinové inspirují další koncert filmové hudby

25. 1. 2023 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Hudba ze snímků Harry Potter, Fantastická zvířata, Jurský park a dalších. Na příštím koncertě Filmové filharmonie s podtitulem Zvířátka zazní skladby z filmů, ve kterých ztvárňují jedny z hlavních postav zvířecí hrdinové. Filmharmonie uvede první koncert tohoto roku již 19. února v pražském Rudolfinu.