Studio Lionsgate uvede do kin hru Borderlands

29. 8. 2015 11:15 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Studio Lionsgate uvede do kin hru Borderlands zdroj: Archiv

Studio Lionsgate oznámilo, že přivede k životu další populární akční hru. Tentokrát se dočkají fanoušci akční hry Borderlands. Produkce se ujme duo otec a syn Avi a Ari Aradovi, kteří stojí například za produkcí filmů Iron Man, Spider-Man, či X-Men. O projektu, který zatím nese pojmenování The Borderlands Movie se toho zatím mnoho neví. Jisté však je, že producentsky je v hodně dobrých rukou a šéfové studia to myslí s projektem opravdu vážně.

Šéfové Lionsgate Rob Friedman a Patrick Wachsberger ve společném prohlášení uvedli, že se podařilo dát do kupy správný tým lidí, kteří projektu věří a že rozhodně počítají se zásahem masového diváka. Studio tak vlastně dopředu ohlásilo, že nechce vyprodukovat laciné béčko, ale pořádný blockbuster, který vydělá hodně peněz.

Borderlands zdroj: Archiv

"Lionsgate patří mezi hlavní tvůrčí síly na globálním filmovém trhu s neuvěřitelným portfoliem značek. Partneři ze studia Gearbox, kteří stojí za hrou Borderlands pak patří mezi průkopníky v herním odvětví. A Avi a Ari Aradovi jsou jedni z nejlepších producentů akčních filmů," reagoval na spojení se studiem Lionsgate šéf studia Take-Two Interactive Strauss Zelnick. V tuto chvíli samozřejmě nepadlo ještě obsazení, ale ani jméno režiséra. 

Zdroje: ComingSoon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.
Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

1. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nový hororový film Amulet má na svědomí debutující scénáristka a režisérka Romola Rarai.
U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.
Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

29. 6. 2020 | Trailery | Adam Homola

Gerard Butler míří do dalšího katastrofického filmu, tak doufejme, že to bude lepší než Geostorm.