Star Trek 3 dostal nové datum premiéry

19. 9. 2015 22:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Star Trek 3 dostal nové datum premiéry Zdroj: Cinemart

Třetí Star Trek byl před časem odložen a studio Paramount tak nepotěšilo celou řadu fanoušků. Naštěstí to nebude tak horké, premiéra očekávaného blockbusteru Star Trek Beyond se přesouvá z 8. července 2016 na 22. července. Nejde o nic dramatického, ale Trekkies už spekulují, co za takovým krokem může být.

Novinku tentokrát režíroval méně známý Justin Lin, který stojí například za šestými Rychle a zběsile. Duchovní otec obnovené značky J. J. Abrams sice zůstává v roli producenta, ale mnohem více práce s oživováním série Hvězdných válek. Podle všeho za posunem data premiéry není žádné spiknutí, ale ani časová zaneprázdněnost tvůrců. Nový Star Trek skokem v premiéře o několik týdnu prostě jen dá šanci tvůrcům připravit i kopie do kinosálů s technologií IMAX. 

U Paramountu nejsou premiéry uprostřed letních prázdnin nijak výjimečnou aktivitou. Naposledy takto překvapili, když v letním období uvedli do kin nový díl Mission: Impossible. A faktem je, že tato strategie vyšla. Snímek vydělal 189 miliónů dolarů v USA a ve zbytku světa pak 614 miliónů dolarů. Myslíte si, že třetí Star Trek má šanci uprostřed prázdnin?

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.