Sony pokračuje v omylech, bohužel dala zelenou třetímu Venomovi

26. 4. 2022 - 12:20 | Novinky | Adam Homola

Sony pokračuje v omylech, bohužel dala zelenou třetímu Venomovi zdroj: Foto: Falcon

S Venomem je to jako s Wonder Woman. Jsou to jedny z těch fascinujících vysokorozpočtových komiksových filmů, které jsou sice špatné, ale úspěšné. A tak vznikají další a další díly.

Stejně jako v případě první nové Wonder Woman, ani první Venom není vyloženě odpad. Jen to prostě není dobrý film. Zasekl se v době před dvaceti lety, kdy komiksové filmy teprve začínaly a něco jako Venom, nebo první Wonder Woman, by ještě mohlo s odřenýma ušima a přivřenýma očima projít.

Bohužel, obě značky z nějakého záhadného důvodu vydělávají peníze, a tak se jich, navzdory jejich nevalným kvalitám, nezbavíme. Wonder Woman 1984 byla špatná a stejně se chystá trojka, jak Gal Gadot nedávno potvrdila.

Venom 2: Carnage přichází byl vyloženě otřesný, a i když utržil výrazně méně peněz než první díl, stejně se dočkáme trojky. Studio Sony Pictures to potvrdilo na právě proběhnuvším CinemaConu, jak reportuje Collider, ale nic víc k tomu už neřeklo.

Kdo tak bude ve Venom 3 hrát, kdy se začne točit a o čem bude, nevíme. Nejspíš ale můžeme počítat s tím, že se vrátí alespoň Tom Hardy coby titulní antihrdina.

Na konci dvojky bylo naznačováno propojení s filmovým univerzem Marvelu, respektive s Hollandovým Spider-Manem, a tak bude možná zajímavé sledovat, jestli na to ve trojce skutečně dojde. Doufejme ale, že bude zajímavé sledovat alespoň samotnou trojku, ať už bude nebo nebude propojená s kýmkoliv. Venom je zajímavá postava a jako taková by si zasloužila když ne skvělý, tak alespoň dobrý film. Tak snad do třetice...

zdroj: Falcon

Zdroje: Sony Pictures , Collider

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Enola Holmes 2 dá už podruhé dohromady slavné detektivní sourozence

Enola Holmes 2 dá už podruhé dohromady slavné detektivní sourozence

27. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Filmový Sherlock Holmes si momentálně dává menší pauzu, ale částečně ho zastupuje alespoň Henry Cavill v Enola Holmes.
Netflix začíná vábit na pokračování populárního Vyproštění

Netflix začíná vábit na pokračování populárního Vyproštění

26. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Z prvního Vyproštění z roku 2020 se stal překvapivě obrovský hit, a tak není divu, že se Netflix plácl přes kapsu a hned si objednal dvojku.
Disney představuje svůj nový rodinný animák Divnosvět

Disney představuje svůj nový rodinný animák Divnosvět

23. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Nové rodinné sci-fi dobrodružství od Disney se blíží, seznamte se s takovou běžnou vesmírnou rodinkou Cladeových.
Black Adam Dwaynea Johnsona pořád vypadá jako solidní průšvih

Black Adam Dwaynea Johnsona pořád vypadá jako solidní průšvih

21. 9. 2022 | Trailery | Adam Homola

Do premiéry Black Adama zbývá už méně než měsíc, a tak Warneři začínají pomalu tlačit na marketing. A ten je s prominutím zoufalý.