Snímek This Is It vyjde 26. ledna na DVD

21. 1. 2010 - 10:00 | Téma | red

Snímek This Is It vyjde 26. ledna na DVD zdroj: tisková zpráva

Od 26. ledna mohou diváci zakoupit film o zesnulém zpěvákovi Michaelu Jacksonovi. This Is It nabízí unikátní pohled do zákulisí i na jeviště připravované Jacksonovy show, řekl Petr Slavík ze společnosti Bontonfilm. Přípravy probíhaly v londýnské O2 Aréně, kde měla být v červnu 2009 zahájena série koncertů pokračující až do letošního března.

Padesátiletý zpěvák zemřel 25. června na předávkování léky. V USA  vydělal film přes 70 milionů dolarů (asi 1,2 miliardy korun). I v českých kinech měl snímek obrovský úspěch. Shlédlo ho téměř 300 tisíc diváků

Film bude dostupný na DVD a Blu-ray discích. This Is It mapuje období od dubna do června 2009, bylo použito více než sto hodin záběrů, zachycujích Michaela při nácviku pěveckých výstupů pro svou show. Jacksona zde uvidíme v mnoha "rolích", představí se jako zpěvák, tanečník, filmař, architekt a především jako tvůrčí génius a skvělý umělec. Veškeré své úsilí a talent vložil do dokonalé podoby londýnských koncertů. Ty se měly stát závěrečným vrcholem jeho kariéry.

Skladby, které ve filmu zazní, mapují celou jeho uměleckou dráhu. Od hitů skupiny Jackson 5 přes písničky k albům Thriller a Bad až k nejnovějším hitům. Na obou nosičích naleznou zájemci podstatně více. "DVD Michael Jackson's This Is It vyjde jako standardní jednodiskové za cenu 199 korun) a v limitované dvoudiskové edici za 399 Kč. Ještě více a v dokonalém rozlišení naleznou fanoušci na Blu-ray disku s doporučenou cenou 799 korun," uvedl Slavík.

Jednodiskové DVD obsahuje vedle filmu také záznam zkoušek, Michaelovi vzpomínky, krátký film Muž v rukavičkách a ukázky z konkurzů, při nichž hledali nejlepší světové tanečníky. Limitovaná dvoudisková edice je navíc rozšířená o filmy, které vedle Michaela představují tanečníky, hudebníky a vokalisty. Všechny bonusy jsou opatřeny českými titulky.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.