Sin City - preview

20. 6. 2005 - 16:03 | Téma | red

Sin City - preview zdroj: tisková zpráva

Robert Rodriguez (Kdysi dávno v Mexiku) právě s Frankem Millerem natáčí adaptaci Millerova kultovního komiksu SIN CITY. Film bude sestávat ze tří epizod, tu poslední by měl točit Quentin Tarantino. V hlavních rolích: Bruce Willis, Mickey Rourke, Elijah Wood, Brittany Murphy, Jessica Alba Známý komiksový autor Frank Miller právě v Austinu spolu s Robertem Rodriguezem natáčí adaptaci vlastního skalního díla - Sin City

Známý komiksový autor Frank Miller právě v Austinu spolu s Robertem Rodriguezem natáčí adaptaci vlastního skalního díla - Sin City.

V právě vydaném a celkově příliš zeleném klipu Entertainment Tonight se můžete juknout na plac, kde zrovna byli Jessica Alba s Brucem Willisem. Příběh by měl sestávat ze tří Sin City Millerových knih: Sin City, The Big Fat Kill a That Yellow Bastard. Bruce Willis a Jessica Alba by měli hrát právě v kapitole věnované That Yellow Bastard. Policajt, kterému zbývá den do penze (Willis), se místo kafete rozhodne vzít poslední případ a vyráží zachránit striptérku ze spárů pošetilcových.
V příběhu inspirovaném The Big Fat Kill pak jde o to, že drsný chlapík Marv (Mickey Rourke) chytí za ocas cestu pomsty, když mu v posteli zavraždí děvče jménem Goldie (Jaime King).
V současné době na natáčení dorazili i Benicio Del Toro a Clive Owen, kteří by měli spolu s Brittany Murphyovou hrát v poslední příhodě. Jednu sekvenci by tu snad měl režírovat Quentin Tarantin až se vrátí z Cannes. Alespoň tak si to Rodriguez představuje.
V dalších rolích by se měli objevit Josh Hartnett a Elijah Wood.

Sin City V Millerově Sin City, “městě hříchu”, jsou noci černější, než noční můry, ulice bičuje neustálý déšť, určité čtvrti mají pod palcem lepé děv(k)y s podpadky ostrými stejně, jako kolty, dýky, meče a jiné náčiní, které se jim pohupuje podél spoře oděných boků. Kolem a kolem to připomíná zromantizovanější, přetaženější Chandlerův Bunker Hill. Podobný je i autorův humor, střídmý, suchý a módně zvrácený. Pochmurnou noir atmosféru skvěle zdůrazňují ostře černobílé kresby.
Pro Millera je Sin City režijní debut, scénáristicky se podílel jen na kinech Robocop 2 a 3. Robert Rodriguez (Kdysi dávno v Mexiku, Spy Kids, Od soumraku do úsvitu, Desperado) kvůli rozhodnutí mít spolu režiséra vystoupil z Cechu amerických režisérů (DGA), a také zazdil produkci Princess of Mars. Jak bývá zvykem, ve štábovce k Sin City je Rodriguez napsán i pod kamerou, střihem, hudbou, produkcí a počítám, že dojde i na vizuální efekty. Případný příchod Quentina Tarantina posouvá už dost zajímavý projekt především do komerčněji přitažlivější roviny, neboť má z celé trojice nejširší fanouškovskou základnu.

V kinech by se mělo Sin City objevit příští rok.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

V zajetí démonů 3 se inspiruje skutečným případem vymítání ďábla

23. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na V zajetí démonů 3 je tady a vrací se v něm všichni staří známí.
Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.