She Hate Me

27. 5. 2004 - 7:44 | Téma | red

She Hate Me zdroj: tisková zpráva

Co dělat, když jste lesbička a chcete dítě? Zavolat Jacka Armstronga! Nová satira od Spika Leeho, který nedávno slavil úspěch s 25.HODINOU je nabitá hvězdami: Woody Harrelson, John Torturro a Monica Bellucci. + Fotogalerie.

Nový autorský snímek Spika Leeho 25.hodina, segment We Wuz Robbed z Dalších deset minut, Bamboozled, Malcolm X, Jungle Fever, Do the Right Thing nese název She Hate Me, což je víc, než podobné přezdívce Roda Smarta, playera amerického fotbalu, který si na dres nechal našít slova „He Hate Me“ (Nenávidí mě). Spikův film však není o fotbale.

Jack Armstrong (Anthony Mackie) přijde o skvělé místo, když je She Hate Me donucen prásknout svoje šéfy státním úřadům. Jako mávnutím proutku se ocitá bez peněz (zmrazené konto a podobně), a navíc se ho nikdo neodváží zaměstnat. Všichni se bojí, že by je taky prásknul. Naštěstí se objeví Jackova dřívější přítelkyně Fatima (Kerry Washington), nyní lesbička a úspěšná obchodnice. Svému exovi nabídne desetitisícový balík za to, že jí a její přítelkyni Alex (Dania Ramirez) oplodní. Jsa v existenciální tísni, Jack zprvu bláznivému nápadu přijde na chuť a brzy se u něj dveře netrhnou – děcekchtivých lesbiček jou mraky.
Bývalá společnost chce zatím na Jacka vznést žalobu a jeho život se čím dál víc komplikuje.

She Hate Me První upoutávka dává dojem, že by mohlo jít o celkem slušnou satirickou komedii, ačkoli závěrečná usmiřovací písnička strhává kormidlo do učesanějších vod středního proudu.
Zatímco představitel Jacka Anthony Mackie se zatím objevil ve vedlejších rolích v 8 míli a Detektivech z Hollywoodu, ve vedlejších rolích se objevují velmi zajímavé tváře – svůdná Monica Bellucci, ďábelský Woody Harrelson, anebo odpočatý John Turturro.
She Hate Me bude mít světovou premiéru 30.7.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.