She Hate Me

27. 5. 2004 - 7:44 | Téma | red

She Hate Me zdroj: tisková zpráva

Co dělat, když jste lesbička a chcete dítě? Zavolat Jacka Armstronga! Nová satira od Spika Leeho, který nedávno slavil úspěch s 25.HODINOU je nabitá hvězdami: Woody Harrelson, John Torturro a Monica Bellucci. + Fotogalerie.

Nový autorský snímek Spika Leeho 25.hodina, segment We Wuz Robbed z Dalších deset minut, Bamboozled, Malcolm X, Jungle Fever, Do the Right Thing nese název She Hate Me, což je víc, než podobné přezdívce Roda Smarta, playera amerického fotbalu, který si na dres nechal našít slova „He Hate Me“ (Nenávidí mě). Spikův film však není o fotbale.

Jack Armstrong (Anthony Mackie) přijde o skvělé místo, když je She Hate Me donucen prásknout svoje šéfy státním úřadům. Jako mávnutím proutku se ocitá bez peněz (zmrazené konto a podobně), a navíc se ho nikdo neodváží zaměstnat. Všichni se bojí, že by je taky prásknul. Naštěstí se objeví Jackova dřívější přítelkyně Fatima (Kerry Washington), nyní lesbička a úspěšná obchodnice. Svému exovi nabídne desetitisícový balík za to, že jí a její přítelkyni Alex (Dania Ramirez) oplodní. Jsa v existenciální tísni, Jack zprvu bláznivému nápadu přijde na chuť a brzy se u něj dveře netrhnou – děcekchtivých lesbiček jou mraky.
Bývalá společnost chce zatím na Jacka vznést žalobu a jeho život se čím dál víc komplikuje.

She Hate Me První upoutávka dává dojem, že by mohlo jít o celkem slušnou satirickou komedii, ačkoli závěrečná usmiřovací písnička strhává kormidlo do učesanějších vod středního proudu.
Zatímco představitel Jacka Anthony Mackie se zatím objevil ve vedlejších rolích v 8 míli a Detektivech z Hollywoodu, ve vedlejších rolích se objevují velmi zajímavé tváře – svůdná Monica Bellucci, ďábelský Woody Harrelson, anebo odpočatý John Turturro.
She Hate Me bude mít světovou premiéru 30.7.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.