Ron Howard chce natočit Willow 2

9. 12. 2015 10:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Ron Howard chce natočit Willow 2 Zdroj: Archiv

V druhé polovině byl film Willow kultovním teenagerským fantasy filmem, který lákal do kin rodiny nejen s dětmi. Nyní se režisér Ron Howard nechal slyšet, že by se rád podíval na osudy tehdejších hrdinů ještě jednou a rád bych natočil druhý díl.

První díl pojednával o zlé čarodějnici Bavmordy, která vězní malé dítě, jež jí má podle proroctví svrhnout z trůnu. Ron Howard se chuti natočit Willow 2 nechal slyšet už poněkolikáté a prý tentokrát cítí šanci dotáhnout projekt do zdárného konce.

Willow Zdroj: Archiv

Šance tu jsou, protože na tehdejším filmu se podílelo studio Lucas. To dnes patří do rodiny Walta Disneyho a ten jak známo, chce oživit všechny úspěšné značky vzniklé pod hlavičkou Lucas Filmu. Uvidíme, zda se po natočení Hvězdných válek podaří šéfy Disneyho přesvědčit na další díl Willow. Pro českého diváka je podstatné, že film dorazil do kin v roce 1988 a u nás tak nebyl příliš známý.

 

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.