Režisér La La Landu chystá hvězdně obsazené drama z doby, kdy se Hollywood učil mluvit

20. 7. 2021 - 10:00 | Novinky | Adam Homola

Režisér La La Landu chystá hvězdně obsazené drama z doby, kdy se Hollywood učil mluvit zdroj: Foto: Sony Pictures Entertainment

Jean Smart je nejnovější přídavek do už tak silně obsazeného Babylonu. Ten má na svědomí jeden z nejzajímavějších režisérů současnosti.

Babylon totiž natočí Damien Chazelle. Ten natočil špičkový Whiplash, neméně dobrý La La Land (za který má Oscara) a pak si střihnul taktéž povedeného Prvního člověka.

Jeho příštím filmem bude právě Babylon, kde mu hrají Margot Robbie, Brad Pitt, Olivia Wilde, Tobey Maguire, Spike Jonze, Diego Calva, Jovan Adepo, Li Jun Li, Katherine Waterson, Max Minghella, Flea, Samara Weaving, Rory Scovel, Lukas Haas, Eric Roberts, P.J. Byrne, Damon Gupton a další

K téhle sestavě se právě teď přidala i Jean Smart, kterou můžete znát ze seriálů 24 hodin či nedávného Mare z Easttownu, ale hrála například i v Garden state s Natalií Portman, nebo ve Zúčtování s Benem Affleckem.

O čem vlastně Babylon bude se pořád ještě moc neví – jen se šušká že půjde o eRko odehrávající se v Hollywoodu v době, kdy končil němý film a nastupoval ten mluvený.

Babylon by se měl v kinech objevit příští rok na Vánoce.

zdroj: Falcon

Dobový Hollywood s Bradem Pittem trochu jinak

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Amazon připravuje seriál podle Tomb Raidera

Amazon připravuje seriál podle Tomb Raidera

30. 1. 2023 | Novinky | Adam Homola

Amazon to se seriály myslí očividně vážně, protože po velice nákladných Prstenech moci chystá další velkou věc: Tomb Raidera.
Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

Shazam! Hněv bohů z průměrné šedi DC nejspíš nevykročí

27. 1. 2023 | Trailery | Adam Homola

DC pořád kope druhou ligu a pokud budou i nadále vznikat filmy jako Shazam!, kopat ji bude i nadále.
První klapka druhého Gladiátora je na spadnutí

První klapka druhého Gladiátora je na spadnutí

25. 1. 2023 | Novinky | Adam Homola

Natáčení druhého Gladiátora se odkládá, byť jen o kousek. Důvodem jsou předchozí divadelní závazky hlavní hvězdy Paula Mescala.
Zvířecí hrdinové inspirují další koncert filmové hudby

Zvířecí hrdinové inspirují další koncert filmové hudby

25. 1. 2023 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Hudba ze snímků Harry Potter, Fantastická zvířata, Jurský park a dalších. Na příštím koncertě Filmové filharmonie s podtitulem Zvířátka zazní skladby z filmů, ve kterých ztvárňují jedny z hlavních postav zvířecí hrdinové. Filmharmonie uvede první koncert tohoto roku již 19. února v pražském Rudolfinu.