RE: Smradi – distribuce

30. 9. 2008 - 8:31 | Téma | red

RE: Smradi – distribuce Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Odpověď Ivany Vrbíkové ke stanovisku Šimona Šafránka o kritice recenze kritizující film Smradi.Dobrý den, předem mne překvapuje, že "kritik" nesnese kritiku. Stejně tak se vy vyjadřujete ke kvalitě filmu, já se mohu otevřeně vyjádřit ke kvalitě Vaší kritiky

Dobrý den,

předem mne překvapuje, že "kritik" nesnese kritiku. Stejně tak se vy vyjadřujete ke kvalitě filmu, já se mohu otevřeně vyjádřit ke kvalitě Vaší kritiky... Zřejmě je to něco, co neunesete. Já zkritizovala Vaší 5 minutovou práci...vy kritizujete roční práci týmu lidí.

Věřte, že mám spoustu práce, o které si myslím, že má smysl, ale budete-li si to osobně přát, rozeberu Váš článek podrobněji.

Možná by i pomohl, kdybyste si jej po sobě ještě jednou přečetl.

Ivana Vrbíková
Závažnější mi připadá reakce paní distributorky Vrbíkové.

Zprvu naznačí, že nepíšu nejlepší recenze. Nelíbí se vám, anebo můžete přednést věcný argument? Jestli se vám nelíbí, nic proti. Mě se toho nelíbí…

ZKUSTE SI JI OPRAVDU JEŠTĚ JEDNOU PO SOBĚ PŘEČÍST.

Ptáte se mne na mou odbornou způsobilost… Vážně byste chtěla, aby každé povolání vykonávali jen ti, kterým to někdo schválil?
TO SAMOZŘĚJMĚ NE, ALE ZÁKLADNÍ ZNALOSTI BY NEBYLY NA ŠKODU.

Ale abych neuhýbal, jak řekl Kevin Spacey na tiskovce k The Shipping News: „Quoyle do toho spadl, asi jako většina z vás“. Jsem mezi nimi. Věci se přihodí.
TO JSTE DOPADL DOCELA DOBŘE, NENÍ NAD TO MÍT VE SVÉ PRACOVNÍ NÁPLNI PSÁT SVÉ NÁZORY NA TVORBU JINÝCH, ALE SÁM NIC NEPŘINÁŠET

Píšete o tom, že jsme spolu polemizovali na téma distribuce filmů v ČR. Myslím, že jsme se ale loni sešli nad vhodností, či nevhodností (některých) českých názvů zahraničních filmů i o tom, jak tyto mohou ovlivnit návštěvnost.

Přesto, pokud jste pochopila, že veškeré mé připomínky nejsou podložené znalostmi, jak píšete, mohla jste mi to klidně přímo říct. Není nad otevřenou debatu.

CELÁ NAŠE DEBATA SPOČÍVÁLA V TOM,ŽE JSEM SE VÁM SNAŽILA VYSVĚTLIT, JAK DISTRIBUCE FUNGUJE...COŽ JSEM OD VÁS TROCHU OČEKÁVÁLA...ALE BEZ ZNALOSTÍ SE ZŘEJMĚ DÁ TAKÉ KRITIZOVAT, TEDY PODLE VÁS

S tou duševní vyspělostí, to je zajímavé, bylo by možné to nějak rozvést? Obávám se, že působím arogantně, což bych opravdu nerad, vážně mě to zajímá!
SAMOZŘEJMĚ JE VÁŠ DOPIS AROGANTNÍ, ALE JE TAKOVÝ JAKÝ JSTE, JAKÉ JSOU VAŠE ČLÁNKY...NIC MNE JIŽ NEUDIVUJE. DUŠEVNÍ VYSPĚLOST - ZAJÍMALO BY MNE, KOLIK VÁM JE A JAKÉ ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI JSTE NAČERPAL....KOLIK VÍTE O PROBLEMATICE ADOPCE, RODINĚ, VÝCHOVĚ DĚTÍ, RASISMU.

Hovořme prosím o filmu, o tom, co nám říká, kde jsou jeho kvality. Já se nikde nenavážím do vás, tak se prosím nenavážejte do mě. -:)))
JÁ SE NENAVÁŽÍM, SVOBODNĚ KRITIZUJI !

Pokud chcete, do mého filmu můžete už za 14 dní.
MOHLA BYCH JEJ VIDĚT. NAPÍŠI VÁM NA NI RECENZI...-:)))

MÁTE-LI CHUŤ MŮŽETE TO ZVEŘEJNIT. UDĚLALA BYCH TO SAMA, ALE ČASU JE OPRAVDU POMÁLU.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.
Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.