RE: Smradi – distribuce

30. 9. 2008 - 8:31 | Téma | red

RE: Smradi – distribuce Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Odpověď Ivany Vrbíkové ke stanovisku Šimona Šafránka o kritice recenze kritizující film Smradi.Dobrý den, předem mne překvapuje, že "kritik" nesnese kritiku. Stejně tak se vy vyjadřujete ke kvalitě filmu, já se mohu otevřeně vyjádřit ke kvalitě Vaší kritiky

Dobrý den,

předem mne překvapuje, že "kritik" nesnese kritiku. Stejně tak se vy vyjadřujete ke kvalitě filmu, já se mohu otevřeně vyjádřit ke kvalitě Vaší kritiky... Zřejmě je to něco, co neunesete. Já zkritizovala Vaší 5 minutovou práci...vy kritizujete roční práci týmu lidí.

Věřte, že mám spoustu práce, o které si myslím, že má smysl, ale budete-li si to osobně přát, rozeberu Váš článek podrobněji.

Možná by i pomohl, kdybyste si jej po sobě ještě jednou přečetl.

Ivana Vrbíková
Závažnější mi připadá reakce paní distributorky Vrbíkové.

Zprvu naznačí, že nepíšu nejlepší recenze. Nelíbí se vám, anebo můžete přednést věcný argument? Jestli se vám nelíbí, nic proti. Mě se toho nelíbí…

ZKUSTE SI JI OPRAVDU JEŠTĚ JEDNOU PO SOBĚ PŘEČÍST.

Ptáte se mne na mou odbornou způsobilost… Vážně byste chtěla, aby každé povolání vykonávali jen ti, kterým to někdo schválil?
TO SAMOZŘĚJMĚ NE, ALE ZÁKLADNÍ ZNALOSTI BY NEBYLY NA ŠKODU.

Ale abych neuhýbal, jak řekl Kevin Spacey na tiskovce k The Shipping News: „Quoyle do toho spadl, asi jako většina z vás“. Jsem mezi nimi. Věci se přihodí.
TO JSTE DOPADL DOCELA DOBŘE, NENÍ NAD TO MÍT VE SVÉ PRACOVNÍ NÁPLNI PSÁT SVÉ NÁZORY NA TVORBU JINÝCH, ALE SÁM NIC NEPŘINÁŠET

Píšete o tom, že jsme spolu polemizovali na téma distribuce filmů v ČR. Myslím, že jsme se ale loni sešli nad vhodností, či nevhodností (některých) českých názvů zahraničních filmů i o tom, jak tyto mohou ovlivnit návštěvnost.

Přesto, pokud jste pochopila, že veškeré mé připomínky nejsou podložené znalostmi, jak píšete, mohla jste mi to klidně přímo říct. Není nad otevřenou debatu.

CELÁ NAŠE DEBATA SPOČÍVÁLA V TOM,ŽE JSEM SE VÁM SNAŽILA VYSVĚTLIT, JAK DISTRIBUCE FUNGUJE...COŽ JSEM OD VÁS TROCHU OČEKÁVÁLA...ALE BEZ ZNALOSTÍ SE ZŘEJMĚ DÁ TAKÉ KRITIZOVAT, TEDY PODLE VÁS

S tou duševní vyspělostí, to je zajímavé, bylo by možné to nějak rozvést? Obávám se, že působím arogantně, což bych opravdu nerad, vážně mě to zajímá!
SAMOZŘEJMĚ JE VÁŠ DOPIS AROGANTNÍ, ALE JE TAKOVÝ JAKÝ JSTE, JAKÉ JSOU VAŠE ČLÁNKY...NIC MNE JIŽ NEUDIVUJE. DUŠEVNÍ VYSPĚLOST - ZAJÍMALO BY MNE, KOLIK VÁM JE A JAKÉ ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI JSTE NAČERPAL....KOLIK VÍTE O PROBLEMATICE ADOPCE, RODINĚ, VÝCHOVĚ DĚTÍ, RASISMU.

Hovořme prosím o filmu, o tom, co nám říká, kde jsou jeho kvality. Já se nikde nenavážím do vás, tak se prosím nenavážejte do mě. -:)))
JÁ SE NENAVÁŽÍM, SVOBODNĚ KRITIZUJI !

Pokud chcete, do mého filmu můžete už za 14 dní.
MOHLA BYCH JEJ VIDĚT. NAPÍŠI VÁM NA NI RECENZI...-:)))

MÁTE-LI CHUŤ MŮŽETE TO ZVEŘEJNIT. UDĚLALA BYCH TO SAMA, ALE ČASU JE OPRAVDU POMÁLU.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.