Předávání Oscarů bude místo Murphyho uvádět Billy Crystal

- Téma autor: red

Slavnostní únorové předávání prestižních Oscaru bude uvádět herec a komik Billy Crystal, který tak nahradí původně ohlášeného moderátora Eddie Murphy. Murphy se dle agentury DPA této úlohy vzdal.

Murphyho na myšlenku moderovat předávání prestižních cen zlákal producent Brett Ratner, který se ale po vlně kritiky kvůli výrokům o homosexuálech účasti na ceremoniálu vzdal. Padesátiletý Murphy se pak rozhodl stejně.

Pro třiašedesátiletého Crystala není tato úloha ničím novým, protože již slavnostním večerem provázel v minulosti osmkrát a jim moderované show patřily k těm nejlepším.

84. slavnostní ceremoniál předávání Oscarů se uskuteční 26. února v divadle Kodak Theatre v Los Angeles.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.