O čem je film Tuláci

- Téma autor: red

Televizní film o přátelství, klukovských snech a prvních láskách, odehrávající se v pražském Karlíně padesátých let minulého století

Televizní film o přátelství, klukovských snech a prvních láskách, odehrávající se v pražském Karlíně padesátých let minulého století. Hlavní postavou je Tadeáš Falk (Vojtěch Kotek), v partě „Kardinálů“ přezdívaný Šupy. Parta a milovaná maminka to je Šupyho celý svět. Pak se ale objeví krásná „Černá Růže“, mladičká romská dívka, a Šupy prožívá svou první velkou lásku. Jenže „Černá Růže“ si vybere jiného a tak Šupy prožívá i své první velké zklamání.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.