Nicolas Cage prodal kvůli dluhům další sídlo

28. 1. 2010 - 12:30 | Téma | red

Nicolas Cage prodal kvůli dluhům další sídlo zdroj: tisková zpráva

Nicolas Cage prodal další ze svých četných nemovitostí, aby umořil milionový daňový dluh. Jeho lasvegaské sídlo, jež už kvůli Cageovým dluhům zabavila banka, se podle majitele realitní kanceláře prodalo za 4,95 milionů dolarů (více než 90 milionů korun).Informovala o tom dnes agentura AP.

Oscarový herec Nicolas Cage na daních dluží 14 milionů dolarů (asi 253 milionů korun), ale tvrdí, že je to kvůli riskantním investicím jeho bývalého finančního poradce. V říjnu ho zažaloval za 20 milionů dolarů. Dluhy chce herec, který podle svých slov za svou kariéru na daních zaplatil 70 milionů dolarů (1,3 miliardy korun), splatit.

Podle finančních úřadů z Rhode Islandu dluží Cage na nezaplacených daních z tamního sídla 128.000 dolarů (2,3 milionu korun).

Herec prý v roce 2007 nakoupil 22 automobilů, desítky cenných šperků, uměleckých děl a především nemovitosti v ceně 33 milionů dolarů (přibližně 550 milionů korun). Cageovy domy v New Orleanse a zámeček v Německu již byly zabaveny a prodány.

Šestačtyřicetiletý Cage natočil čtyřicítku filmů, mezi nimi Opustit Las Vegas (1995), za něhož získal Oscara či Zběsilost v srdci (1990), která získala Zlatou palmu v Cannes. V minulém roce si zahrál například ve sci-fi thrilleru Knowing (Proroctví).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.