Můj život v ruinách

5. 11. 2009 - 10:21 | Téma | red

Můj život v ruinách zdroj: tisková zpráva

Hlavní hrdinkou této okouzlující romantické komedie je Georgia (Nia Vardalos). Georgia je americká profesorka historie, které se v práci moc nedaří a už vůbec nemá štěstí v lásce

Hlavní hrdinkou této okouzlující romantické komedie je Georgia (Nia Vardalos). Georgia je americká profesorka historie, které se v práci moc nedaří a už vůbec nemá štěstí v lásce. Proto se rozhodne vrátit do Řecka, do země svých předků a doufá, že zde najde tu pravou lásku a pravé kouzlo života.

Během svého pobytu v Řecku začne pracovat jako turistická průvodkyně. Protože má bohaté zkušenosti a znalosti antického Řecka, věří, že se jí bude v práci dařit a že posluchači její profesionální výklady ocení. Jenže její nová práce neprobíhá tak, jak si představovala. Jezdí autobusem plným turistů, které vůbec nezajímá její výklad historických památek. Ona to ale nehodlá vzdát a stále se snaží neústupně turistům vtloukat do hlavy svůj, pro turisty nudný, výklad. Z tohoto důvodu se z ní stane nejméně oblíbená průvodkyně v celé existenci cestovní kanceláře, což se samozřejmě nelíbí její šefce (Bernice Stegers), která se proto rozhodne, že se pokusí Georgii pomalu vystrnadit.

Pohár Georgiiny trpělivosti začne pomalu přetékat na posledním zájezdě, kdy do autobusu nastoupí nejhorší skupina lidí, plná naprostých ignorantů, v čele s panem Vtipálkem, jak ho Georgia začne nazývat. Pan Vtipálek (Richard Dreyfuss) překypuje humorem, chytá se každého slova a při každé situaci vtipkuje tak, že zájem celé skupiny o Georgiin výklad rychle klesá k bodu mrazu.

Georgia se začne pomalu rozhodovat, že tuto práci opustí a vrátí se z Řecka domů. V autobuse se ale objeví někdo, kdo jí ukáže, že v lidech je potřeba hledat něco víc než jen jejich znalosti a zkušenosti. A tak si Georgia uvědomí, že nejen její klienti potřebují otevřít oči, aby viděli skutečnou krásu…

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.