Můj život v ruinách

5. 11. 2009 - 10:21 | Téma | red

Můj život v ruinách zdroj: tisková zpráva

Hlavní hrdinkou této okouzlující romantické komedie je Georgia (Nia Vardalos). Georgia je americká profesorka historie, které se v práci moc nedaří a už vůbec nemá štěstí v lásce

Hlavní hrdinkou této okouzlující romantické komedie je Georgia (Nia Vardalos). Georgia je americká profesorka historie, které se v práci moc nedaří a už vůbec nemá štěstí v lásce. Proto se rozhodne vrátit do Řecka, do země svých předků a doufá, že zde najde tu pravou lásku a pravé kouzlo života.

Během svého pobytu v Řecku začne pracovat jako turistická průvodkyně. Protože má bohaté zkušenosti a znalosti antického Řecka, věří, že se jí bude v práci dařit a že posluchači její profesionální výklady ocení. Jenže její nová práce neprobíhá tak, jak si představovala. Jezdí autobusem plným turistů, které vůbec nezajímá její výklad historických památek. Ona to ale nehodlá vzdát a stále se snaží neústupně turistům vtloukat do hlavy svůj, pro turisty nudný, výklad. Z tohoto důvodu se z ní stane nejméně oblíbená průvodkyně v celé existenci cestovní kanceláře, což se samozřejmě nelíbí její šefce (Bernice Stegers), která se proto rozhodne, že se pokusí Georgii pomalu vystrnadit.

Pohár Georgiiny trpělivosti začne pomalu přetékat na posledním zájezdě, kdy do autobusu nastoupí nejhorší skupina lidí, plná naprostých ignorantů, v čele s panem Vtipálkem, jak ho Georgia začne nazývat. Pan Vtipálek (Richard Dreyfuss) překypuje humorem, chytá se každého slova a při každé situaci vtipkuje tak, že zájem celé skupiny o Georgiin výklad rychle klesá k bodu mrazu.

Georgia se začne pomalu rozhodovat, že tuto práci opustí a vrátí se z Řecka domů. V autobuse se ale objeví někdo, kdo jí ukáže, že v lidech je potřeba hledat něco víc než jen jejich znalosti a zkušenosti. A tak si Georgia uvědomí, že nejen její klienti potřebují otevřít oči, aby viděli skutečnou krásu…

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.