Můj život v ruinách

5. 11. 2009 - 10:21 | Téma | red

Můj život v ruinách zdroj: tisková zpráva

Hlavní hrdinkou této okouzlující romantické komedie je Georgia (Nia Vardalos). Georgia je americká profesorka historie, které se v práci moc nedaří a už vůbec nemá štěstí v lásce

Hlavní hrdinkou této okouzlující romantické komedie je Georgia (Nia Vardalos). Georgia je americká profesorka historie, které se v práci moc nedaří a už vůbec nemá štěstí v lásce. Proto se rozhodne vrátit do Řecka, do země svých předků a doufá, že zde najde tu pravou lásku a pravé kouzlo života.

Během svého pobytu v Řecku začne pracovat jako turistická průvodkyně. Protože má bohaté zkušenosti a znalosti antického Řecka, věří, že se jí bude v práci dařit a že posluchači její profesionální výklady ocení. Jenže její nová práce neprobíhá tak, jak si představovala. Jezdí autobusem plným turistů, které vůbec nezajímá její výklad historických památek. Ona to ale nehodlá vzdát a stále se snaží neústupně turistům vtloukat do hlavy svůj, pro turisty nudný, výklad. Z tohoto důvodu se z ní stane nejméně oblíbená průvodkyně v celé existenci cestovní kanceláře, což se samozřejmě nelíbí její šefce (Bernice Stegers), která se proto rozhodne, že se pokusí Georgii pomalu vystrnadit.

Pohár Georgiiny trpělivosti začne pomalu přetékat na posledním zájezdě, kdy do autobusu nastoupí nejhorší skupina lidí, plná naprostých ignorantů, v čele s panem Vtipálkem, jak ho Georgia začne nazývat. Pan Vtipálek (Richard Dreyfuss) překypuje humorem, chytá se každého slova a při každé situaci vtipkuje tak, že zájem celé skupiny o Georgiin výklad rychle klesá k bodu mrazu.

Georgia se začne pomalu rozhodovat, že tuto práci opustí a vrátí se z Řecka domů. V autobuse se ale objeví někdo, kdo jí ukáže, že v lidech je potřeba hledat něco víc než jen jejich znalosti a zkušenosti. A tak si Georgia uvědomí, že nejen její klienti potřebují otevřít oči, aby viděli skutečnou krásu…

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.