Můj auťák Brouk (Herbie: Fully Loaded)

14. 4. 2005 - 3:28 | Téma | red

Můj auťák Brouk (Herbie: Fully Loaded) zdroj: tisková zpráva

Volkswagen brouk, který se chová jako živý, se ocitá na závodní dráze. Lindsay Lohan, Michael Keaton a Matt Dillon v hlavních rolích dobrodružné komedie Angely Robinsonové. + Fotogalerie. Prach vzal vítr a rez vzal prach. Volkswagen brouk s číslem 53 na kapotě a vybavením K.I.T.T

Prach vzal vítr a rez vzal prach. Volkswagen brouk s číslem 53 na kapotě a vybavením K.I.T.T.a pod ní se v líbivém retro-looku a s nespoutanou dívkou za volantem vrací po 8 letech na místo činu: na závodní dráhu.

Můj auťák Brouk (Herbie: Fully Loaded) Angely Robinsonové je již sedmým pokračování série dobrodružných komedií o kouzelném volkswagenu jménem Herbie. Herbie umí řadit, mrkat reflektory, zvedat kapotu a podobně. Série odstartovala již v dávném roce 1968 filmem Můj miláček brouk (The Love Bug) Roberta Stevensona. V novém snímku jsou auťákovy dovednosti rozšířeny o nové kousky a z hlediska vizuálních efektů na ně dohlíží Bill Kent Prokletí (Cursed).

Můj auťák Brouk Herbieho novou majitelkou se po odvážných řidičích se Herbieho stává Maggie Peytonová (Lindsay Lohan), která se s ním rozhodne postavit na start slavné série NASCAR.
Dívka místo mužů, chlapce, či starší dámy na pole position sérii bezpochyby osvěží, zároveň je ale také trademarkem režisérky Robinsonové. Ta má za sebou obskurní kraťásek Chickula: Teenage Vampire o lesbické upírce a loni debutovala akční komedií D.E.B.S. o čtveřici mladých špiónek v celovečerním ranku. D.E.B.S. sice kiny prohučely rychleji, než ve skalách lavina (to co jsem z toho viděl nestálo ani za to málo), ale upoutávka k Mému auťáku Broukovi vypadá „alespoň“ jako standardní studiová práce.

Můj auťák Brouk Lohanovou možno znát například z oddychovek (Protivný sprostý holky (Mean Girls)), nebo (Mezi námi děvčaty (Freaky Friday)).
Můj auťák Brouk překvapí spíše obsazením vedlejších rolí: Michael Keaton (Batman, Jackie Brown), Matt Dillon (Drugstore Cowboy) jsou jména, která bych tu vážně nečekal.

Jakkoli se může zdát celá aféra s chytrým autem na rozdíl od plakátu bezbarvá, jedno se chlapíkům od Disneyho musí nechat: živým Herbiem si skvěle nachystají půdu pro opožděný pixarovský animák Cars, který se ve světě motorů odehrává zcela.

Premiéra v USA: 24.06.2005.
Česká premiéra: 25.08.2005.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.
Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.
Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.