Love and Dance

9. 11. 2009 - 7:49 | Téma | red

Love and Dance zdroj: tisková zpráva

Film o touze tančit….. o touze milovat.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Tanec a hudba ve filmu „Love and Dance“ stojí na začátku příběhu, ve kterém zamíchájí osudy všech hrdinů. Během děje se objeví city a dlouho skrývaná tajemství. Štěstí může najít každý, záleží jen na cestě kterou se vydá.

Na začátku své novinářské kariéry hlavní postava Hania (Izabella Miko), stejně jako každý začínající novinář, musí ukázat, co v ní je a tak pouze se svým diktafonem vyráží do světa, jenž je pro ni plný neznáma. Její stereotypní a poklidný život se začne rychle měnit a Hania začne objevovat věci, pro ni do té doby neznámé. Její život začne naplňovat hudba, vášeň a taneční krůčky.

Po seznámení s tanečníkem Wojtkem (Mateusz Damiecki), který by rád prorazil a udělal velkou kariéru na Broadwayi, si Hania začne uvědomovat, že se svým současným snoubencem není moc šťastná.

Výborný tanečník Jan Keller přijíždí do Polska připravit polské tanečníky na soutěž European Obrázek zdroj: tisková zpráva Dance Show . Příprava tanečníku ale není jeho hlavní cíl. Rád by se tu totiž vyrovnal s vlastní minulostí. Narazí tu na svojí dceru Haniu, které se hned po narození zřekl a ve svém životě jí ani 1x neviděl. Odpustí mu dcera? Podaří se mu s ní sblížit? Ubezpečí Wojtka, že pokud dá přednost kariéře tanečníka, jako to kdysi udělal on, namísto svým citům udělá chybu, kterou již nikdy nebude schopen napravit?

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.